09 Ağustos 2020 Pazar

KASTAMONU EMİTT FUARI’NDA TANITILACAK

Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz ve Kastamonu Belediye Başkanı Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, 24. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) istişare toplantısına katıldı.

01 Ocak 2020 Çarşamba 14:52
 KASTAMONU EMİTT FUARI’NDA TANITILACAK
 

 

Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz ve Kastamonu Belediye Başkanı Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, 24. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) istişare toplantısına katıldı.

İlimizin tarihi, kültürel ve doğal zenginliklerinin tanıtılması amacıyla, İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkez’inde 30 Ocak – 2 Şubat 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan EMİTT 24. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarına katılım öncesi Vali Yaşar Karadeniz başkanlığında toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıya ayrıca, Belediye Başkanı Op.Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, İlçe Belediye Başkanları, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Tahir Zafer Karahasan, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, Kastamonu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Dursun Ergin, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Serkan Genç, turizm işletmecileri ve otel sahipleri katıldı.

Bir komisyon kurularak toplantıda planlanan çalışmaların yapılması talimatı veren Vali Karadeniz, ilimizi en iyi şekilde temsil etmenin ve fuarın ilimizin tanıtımı açısından önemini vurguladı.

Toplantıda EMİTT Fuarında Kastamonu standında yer alacak olan ürünler, düzenlenecek programlar, sunulacak olan görseller ve objeler hakkında değerlendirme yapıldı. (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV