Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş TAM DESTEK VERiYORUM

AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir’in önceki gün yaptığı ‘yerli otomobil’ çıkışına ilk destek Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş’tan geldi. Başkan Babaş, kurulması planlanan otomobil fabrikasının en azından bir yan kuruluşunun Kastamonu’da olmasını talep etti.

Kastamonu Belediye  Başkanı Tahsin Babaş TAM DESTEK VERiYORUM

 

AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir’in önceki gün yaptığı ‘yerli otomobil’ çıkışına ilk destek Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş’tan geldi. Başkan Babaş, kurulması planlanan otomobil fabrikasının en azından bir yan kuruluşunun Kastamonu’da olmasını talep etti. 
Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, yazılı yaptığı açıklamada şunları kaydetti:  “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın vakur duruşu ve kararlılığı neticesinde bulunan beş baba yiğit Cenab-ı Hakk’ın izni, aziz Türk Milletinin gönül desteğiyle inşallah en kısa zamanda yerli otomobil üretimini gerçekleştireceklerine inancımız tamdır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak bu hususta emeği geçen herkese Kastamonu halkı adına şükranlarımı sunuyorum. 

“DEĞER KATACAK”

Yerli otomobil üretimine geçmemizin ülkemize ve milletimize büyük kazançlar sağlayacağı açıktır. Bu kazançtan ilimize düşen pasta diliminin biraz daha büyük olabilmesi adına Milletvekilimiz Sayın Murat Demir’in otomobil fabrikasının Kastamonu’da kurulması yönünde yaptığı her türlü girişime tam destek veriyorum. İlimize bu kazanımın sağlanabilmesi otomobil fabrikamızın en azından bir yan kuruluşunun dahi Kastamonumuz da olabilmesi değerlerimize değer katacaktır. Bu bilinçle önce Kastamonu diyen herkesi Milletvekilimiz Sayın Murat Demir’e destek vererek büyük bir birliktelik oluşturulması hususunda üzerine düşen sorumluluğu yapması gerektiğini düşünüyorum. 

“KASTAMONU DAİMA BÜYÜK DÜŞÜNMELİ”

Biz büyük bir birliktelik sağladığımız takdirde önümüzde ulaşılamayacak bir hedefin olduğunu düşünmüyorum. Hayatı negatif algılayanları duymadığımız, boş sözlerine kulak asmadığımız sürece bir olur, birlikte olur, pozitif olur ve daima kazanan oluruz. Büyük hayaller ancak büyük düşünebilenler tarafından kurulur. Kastamonu daima büyük düşünmelidir. Bizler her projemizde büyük hayaller kuruyor ve büyük hedefler koyuyoruz. Kastamonu artık eski Kastamonu değildir. Kastamonu bugün Büyük Türkiye’nin Güçlü İli olmaya adaydır. Bugün Cumhuriyet tarihinin en büyük yatırımlarının yapıldığı Kastamonu, Havalimanı, İnebolu Limanı, Ilgaz Tüneli ve canlanan tarihi ile gelişmektedir. 

“SONUNA KADAR VARIZ”

Bizler bu bilinçle üzerimize düşeni yapar ‘Biz birlikte Kastamonuyuz’ diyebilirsek Cenab-ı Hakk’ın izni hükümetimizin destekleri, yatırımcılarımızın da öngörüsü ve sağduyusuyla hayallerimizi gerçekleştirebiliriz. Bizler Kastamonu Belediyesi olarak şehrimiz için tüm gücümüzle üzerimize ne görev düşüyorsa bundan önceki projelerde olduğu gibi bu proje içinde sonuna kadar varız. Vekilimiz Sayın Murat Demir’in daima yanındayız. 
Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2017, 10:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER