banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
17 Şubat 2019 Pazar

Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş En iyi hizmeti yapan kazanıyor

Enerjisa, Kastamonu’da yeni İşlem Merkezi’nin açılışını dün yoğun bir katılımla gerçekleştirdi. Topçuoğlu Mahallesi Banka Sokak’ta faaliyete geçen Enerjisa İşlem Merkezi işletmecisi Ali Soytürk, Kastamonululara hizmet edecek olmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

10 Temmuz 2018 Salı 11:10
Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş  En iyi hizmeti yapan kazanıyor
 


Enerjisa, Kastamonu’da yeni İşlem Merkezi’nin açılışını dün yoğun bir katılımla gerçekleştirdi. Topçuoğlu Mahallesi Banka Sokak’ta faaliyete geçen Enerjisa İşlem Merkezi işletmecisi Ali Soytürk, Kastamonululara hizmet edecek olmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Açılışa; Belediye Başkanı Tahsin Babaş, İhsangazi Belediye Başkanı Zühtü Danacı, Araç Belediye Başkanı Mustafa Ayanoğlu, Enerjisa Satış Direktörü Ersin Esentürk, Enerjisa Bölge Satış Müdürü Çiğdem Yeşil, iş adamı Hayati Hamzaoğlu ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Enerjisa Satış Direktörü Ersin Esentürk, “Enerji İşlem Merkezi’nde müşterilerimiz sadece fatura tahsilatı değil, aynı zamanda abonelik, açma- kapama işlemlerini de gerçekleştirmiş olacaklar. Biz bugün çok heyecanlıyız. Buradan Tosya’da ve Taşköprü’de açılış yapacağız. Yarında Cide, Araç ile Kastamonu’da 5 tane açılış gerçekleştirmiş olacağız. Tek gayemiz müşterilerimize sunduğumuz hizmeti genişletmek, onlara daha yakın olmak” dedi.

Enerjisa İşlem Merkezleri hakkında bilgi veren Ali Soytürk ise şunları belirtti: “Enerjisa İşlem Merkezlerinde müşteriler tek noktada birçok işlemi tek seferde gerçekleştirebilmesine olanak sağlanıyor. Müşteriler, kaliteli hizmetten yararlanırken zamandan da tasarruf ediyor. Abonelik başvurularından gerekli evrakları temin eden müşteriler işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde Enerjisa İşlem Merkezi’nde tamamlayabiliyor. Ayrıca elektrik faturasını ödeyebiliyor, elektrik abonelikleriyle ilgili açma-kapama ve nakil işlemleri de yürütebiliyor. Bunun yanı sıra doğalgaz, su ve cep telefonu faturaları da dahil olmak üzere geniş yelpazede fatura ödeme imkanı sağlayan Enerjisa İşlem Merkezi’nde yapılan elektrik faturası ödemelerinde müşterilerden işlem bedeli alınmıyor.

“HİZMET KALİTESİ ARTMAYA DEVAM EDECEK”

Enerjisa İşlem Merkezleri’nde sunulan kaliteli hizmeti daha da yaygınlaştırarak müşterilere daha yakın ve kolay hizmet verilmesi hedefleniyor. Hizmet verilen bölgelerde Enerjisa İşlem Merkezleri’nin (EİM) toplam sayısı Temmuz sonuna kadar 85’e, yılsonuna kadar da sayısının 105’e ulaşması hedefleniyor. Müşterilerine yenilikçi ürün ve hizmetler sunmak için çalışan Enerjisa, hizmet ağı ve kalitesini de her geçen gün arttırmaya devam edecek.  EİM’de hafta içi 08.00-18.30, Cumartesi 09.00-16.00 saatlerinde hizmet veriyor.”

BABAŞ: EN İYİ HİZMETİ YAPAN KAZANIYOR

Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ta yaptığı konuşmada,  “Hizmet sınır tanımıyor. En iyi hizmeti yapanda kazanıyor. Bu her sektörde böyle. İyi hizmet sunan, insanlara iyi davranan, onları yormayan, kısa zamanda işlerini halledenler, hem ticarette hem siyasette başarılı oluyorlar. Buranın hem ilimize hem de Enerjisa ailesine hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

Yapılan konuşmaların ardından Enerjisa İşlem Merkezi (EİM)’nin kurdelesi kesildi ve işlem merkezi gezildi.

Tuğçe Yerdelen


    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV