Müzik indir

04 Aralık 2020 Cuma

Mart'a dönüyoruz!

Kastamonu Belediye Başkanı R. Galip Vidinlioğlu İKAMETGAHLARINI BURAYA ALAN ARKADAŞLARA SÜRPRİZLERİMİZ OLACAK

Kastamonu Belediye Başkanı Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, Kastamonu Gençlik Festivali’ne katılarak öğrencilerle bir araya geldi.

04 Kasım 2019 Pazartesi 11:09
 Kastamonu Belediye Başkanı R. Galip Vidinlioğlu  İKAMETGAHLARINI BURAYA ALAN ARKADAŞLARA  SÜRPRİZLERİMİZ OLACAK
 

Kastamonu Belediye Başkanı Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, Kastamonu Gençlik Festivali’ne katılarak öğrencilerle bir araya geldi.

Kastamonu Üniversitesi İletişim ve Edebiyat Topluluğu tarafından Kastamonu Belediye Başkanlığı’nın da desteğiyle Kuzeykent etkinlik alanında tertip edilen Kastamonu Gençlik Festivali’ne katılan Belediye Başkanı Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, öğrencilerle buluştu. Timsah’ın Gözyaşları, Eda Baba ve Emir Can İğrek’in performansları ile renklendirdiği geceye Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yurt ile birlikte katılan Belediye Başkanı Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Ben daha önce seçim döneminde de dile getirmiştim. Şimdi tekrar dile getiriyorum. Sizlerden sadece bir tek şey istiyorum. Kastamonu’da bulunduğunuz sürece ikametgahlarınız burada olsun. Eğer ikametgahlarınız burada olursa hem size bizim hizmet etme şansımız çok daha kolay olacak hem de ikametgahlarını buraya alan arkadaşlara ileriki dönemde değişik sürprizlerimiz olacak. Ben hepinize iyi eğlenceler diliyorum. İyi ki varsınız.”

Öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, öğrencilerin bu ilgisine de kayıtsız kalmadı ve yanlarına giderek onlarla sohbet etti. (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV