banner38

banner39

banner46

banner47

01 Nisan 2020 Çarşamba

Kastamonu Belediye Başkanı R. Galip Vidinlioğlu ANKARA ZİYARETLERİMİZDEN ELİ BOŞ DÖNMEDİK

Kastamonu Belediye Başkanı Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, okullara gerçekleştirdiği ziyaret programına Gazipaşa İlkokulu ve Taşmektep Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile devam etti.

10 Ocak 2020 Cuma 12:00
 Kastamonu Belediye Başkanı R. Galip Vidinlioğlu  ANKARA ZİYARETLERİMİZDEN  ELİ BOŞ DÖNMEDİK
 

 

Kastamonu Belediye Başkanı Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, okullara gerçekleştirdiği ziyaret programına Gazipaşa İlkokulu ve Taşmektep Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile devam etti.

Eğitim camiasına verdiği önemi her fırsatta dile getiren ve bu kapsamda okullarla yakın temas içerisinde olan Başkan Vidinlioğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yurt ile birlikte Gazipaşa İlkokulu’nu ve Taşmektep Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Ziyaret programına Gazipaşa İlkokulu ile başlayan Vidinlioğlu, daha sonrasında ise Taşmektep Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek öğretmen ve idarecilerle bir araya geldi.

“BİZİM ÜZERİMİZDE CİDDİ BİR SORUMLULUK VAR”

Başkan Vidinlioğlu öğretmenlerle bir araya geldiği programda yaptığı açıklamada; “Eğitim camiasını sık sık ziyaret etmek istiyoruz. Okulumuzun eksikleri var mı? Öğretmenlerimizin ihtiyaçları var mı? Bunları bizzat dinlemek istiyoruz. Biz sizleri sadece seçim döneminde soran, seçim dönemlerinde arayan olmak istemedik. Bu kapsamda da nezaket ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Böylelikle bazı alışkanlıkları kıralım istedik. Çünkü bizim üzerimizde ciddi bir sorumluluk var. Her kula nasip olmayacak bir oy oranı ile göreve geldik. Bunun büyük sorumluluğu bizlerin üzerinde. Bu teveccühe layık hizmetler ve çalışmalarda bulunmak üzere gece gündüz çalışıyoruz. Özellikle son 2-3 ay içerisinde yoğun Ankara ziyaretlerimiz oldu. Bu ziyaretlerimizden de eli boş dönmedik. Ekonominin iyice daraldığı yılın son zamanlarında ciddi destekleri ilimize kazandırdık, sözünü aldık” dedi.

Belediye Başkanı R. Galip Vidinlioğlu gerçekleştirdiği ziyarette projeleri ve çalışmalarında da bahsederek Budamış Mahallesi alt yapı çalışmaları, güneş enerji panelleri projesi, Kuzeykent’e kurulacak itfaiye birimi projesi, akıllı su pompaları, dere yatağı ıslahı, şehir içi ulaşımı düzenleme çalışmaları ve ihalesi tamamlanan atık su arıtma tesisi hakkında öğretmen ve idarecilere açıklamalarda bulundu. Öğretmen ve idarecilerin talep, görüş, öneri ve isteklerini de dinleyen Başkan Vidinlioğlu, misafirperverliklerinden ötürü de öğretmen ve idarecilere teşekkür etti. (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV