Müzik indir

04 Mart 2021 Perşembe

'Milletin cebinde para yok'

Kastamonu Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu YÜZDE 20 KAPASİTE ARTIŞI HEDEFLİYORUZ

Kastamonu Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Özcebeci ile birlikte İçme Suyu Arıtma Tesisinde devam eden kapasite artırım çalışmalarında incelemelerde bulundu.

03 Ağustos 2019 Cumartesi 09:32
 Kastamonu Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu   YÜZDE 20 KAPASİTE ARTIŞI HEDEFLİYORUZ
 

Kastamonu Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Özcebeci ile birlikte İçme Suyu Arıtma Tesisinde devam eden kapasite artırım çalışmalarında incelemelerde bulundu.

İçme Suyu Arıtma Tesisinde devam eden kapasite artırım çalışmaları ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Başkan Vidinlioğlu, “Karaçomak Baraj Gölünden alınan ham suyun tasfiye işleminin gerçekleştirildiği tesisimizde mevcutta 5 adet hızlı kum filtresi faal olarak çalışmakta. Ekiplerimiz tarafından bu 5 adet hızlı kum filtresinin yanına 1 adet hızlı kum filtresi daha yapılıyor. Bununla birlikte yüzde 20 oranında bir kapasite artışı hedefliyoruz. Yapım çalışmalarını 2019 yılı içerisinde tamamlayarak hızlı kum filtresini devreye almayı planlıyoruz. Bu kapasite artışı ile birlikte hem şehrimizin artan su ihtiyacını karşılamada hem de arıtılan ham suyun daha kaliteli bir şekilde şehir şebeke sistemine verilmesi noktasında önemli bir çalışmayı tamamlamış olacağız” dedi.
(Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV