banner38

banner46

banner47

25 Mayıs 2020 Pazartesi

Kastamonu Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu MUTLULUKLARINA ŞAHİT OLMAK TÜM YORGUNLUĞUMUZU ALIYOR

Kastamonu Belediyesi’nin Ramazan ayına özel olarak tarihi Nasrullah Meydanı’na kurduğu Ramazan Sokağı’nda etkinlikler tüm hızıyla sürüyor.

18 Mayıs 2019 Cumartesi 10:39
Kastamonu Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu  MUTLULUKLARINA ŞAHİT OLMAK  TÜM YORGUNLUĞUMUZU ALIYOR
 

Kastamonu Belediyesi’nin Ramazan ayına özel olarak tarihi Nasrullah Meydanı’na kurduğu Ramazan Sokağı’nda etkinlikler tüm hızıyla sürüyor.

Birbirinden özel etkinliklerin teravih namazının ardından çocuklar ve aileleriyle buluştuğu programlar yoğun ilgi görüyor.

Nasrullah Meydanı sahura kadar canlılığını korurken, Ramazan Sokağı’ndaki stant açan esnaflar satışlardan bir hayli memnun.

ÇOCUKLAR AYRILMAK İSTEMİYOR

Hazırlanan programlar ile unutulmaz bir Ramazan geçiren çocuklar tarihi Nasrullah Meydanı’ndan ayrılmak istemiyor. Karagöz-Hacivat, Masalcı Nine ve birbirinden özel etkinlikler ile çocuklar eğlencede zirve yaparken, ailelerinin eve gitme teklifini ise ‘biraz daha’ diyerek geri çeviriyorlar. Ramazan ayı etkinlikleri çerçevesinde önceki akşam sergilenen semazen gösterisi vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.

“ETKİNLİKLER ARTARAK DEVAM EDECEK”

11 ayın sultanı Ramazan ayının ilk günü itibariyle Ramazan Sokağı’nda gerçekleştirilen etkinliklerden olumlu dönüşler aldıklarının altını çizen Belediye Başkanı Op. Dr. R. Galip Vidinlioğlu, “Özellikle çocukların mutluluklarına şahit olmak tüm yorgunluğumuzu alıyor. Bengü Türk TV’de ilimizin her akşam tanıtımını yapma fırsatı buluyoruz. Geride bıraktığımız 13 gün boyunca tarihi Nasrullah Meydanımızdaki yoğunluk ve canlılık görülmeye değerdi. Ramazan ayı sonuna kadar etkinliklerimiz artarak devam edecek. Birlik ve beraberlik içerisinde etkinliklerimizi sürdüreceğiz” diye konuştu. (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV