Kastamonu Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu - DAHA GÜZEL BİR KASTAMONU’YU TASAVVUR EDİYORUZ

Kastamonu Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından şehrin çeşitli bölgelerinde gerçekleştirilen çalışmaları inceledi.

Kastamonu Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu  - DAHA GÜZEL BİR KASTAMONU’YU TASAVVUR EDİYORUZ
banner72

 

Kastamonu Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından şehrin çeşitli bölgelerinde gerçekleştirilen çalışmaları inceledi.

Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nünilimizde gerçekleştirdiği çalışmaları Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Özcebeci, Park ve Bahçeler Müdürü Emin Tuzsuz ve teknik ekip ile birlikte inceledi.

Devam eden tüm çalışmaları tek tek ziyaret eden BaşkanVidinlioğlu, ilk olarak Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Kışla Parkı’nda yapılacak çalışmaları ve düzenlemeleri değerlendirmek üzere bu bölgede incelemelerde bulundu.

Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, Kışla Parkı’ndaki yaptığı incelemelerin ardından Aktekke Mahallesi Çevrim Sokak’ta yeni yapılan çocuk oyun parkında, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 175. Sokak’ta yapımı devam eden park alanlarında ve Kuzeykent Mahallesi Metehan Caddesi’nde devam eden çocuk oyun parkı yapımı çalışmalarını da inceledi.

Park alanlarında gerçekleştirdiği incelemeleri esnasında çocukların da yoğun ilgisi ile karşılaşan Galip Vidinlioğlu; “Daha güzel bir Kastamonu’yu tasavvur ediyoruz ve bu doğrultuda ekiplerimiz ile birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Belediye Başkanımız Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Sepetçioğlu Sokak’ta yaptığı incelemeler ile programına devam etti.

MİLLET BAHÇESİ OLARAK PLANLANAN ALANDA DA İNCELEME

Kuzeykent Mahallesi’nde Kastamonu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından sürdürülen çalışmalar ileprogramına devam eden Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, bu bölgede ilk olarak TOKİ semt sahası ve çevresinde incelemelerde bulundu.

Buradaki incelemelerinin ardından Başkan Galip Vidinlioğlu, İsmail Havuş Camii çevresinde gerçekleştirilen peyzaj çalışmalarını inceledi. Kuzeykent İş Merkezi içerisinde planlanan çalışmaları değerlendirmek üzere bu bölgede de incelemelerini gerçekleştirenVidinlioğlu, daha sonrasında ise Park ve Bahçeler Müdürlüğümüze ait fidanlığa giderek programına devam etti. 

Başkan Vidinlioğlu, Kuzeykent Mahallesi’nde Millet Bahçesi olarak planlanan ve TOKİ tarafından yapımı gerçekleştirilecek olan alanda da incelemelerini gerçekleştirerek programını tamamladı.

KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE SÜRPRİZ ZİYARET

Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından şehrin çeşitli bölgelerinde gerçekleştirilen çalışmaları incelemek üzere Kuzeykent Mahallesi’nde bulunan Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, TOKİ 15 Temmuz Şehitler Camii Kur’an Kursu öğrencilerine de sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Ders arasında camii bahçesinde bulunan öğrencilerle sohbet eden Belediye Başkanı Vidinlioğlu’nun programı çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.
(Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2019, 09:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER