KASMİB'ten ödüllü resim yarışması

KASMİB Entegre Katı Atık Yönetimi Projesi kapsamında 12 yaş ve altı tüm çocukların katılabileceği resim yarışması düzenleniyor

KASMİB'ten ödüllü resim yarışması

KASMİB'ten ödüllü resim yarışması

KASMİB Entegre Katı Atık Yönetimi Projesi kapsamında 12 yaş ve altı tüm çocukların katılabileceği resim yarışması düzenleniyor.

"Dünya Çevre Günü ve Kastamonu" konulu yarışmada ilk üç dereceye giren katılımcılara tablet, diğer derecelere girenlere sürpriz ödüller verilecek. Yarışmanın son katılım tarihi 31 Mayıs 2021 olarak belirlendi.  Yarışmaya 12 ve 12 yaş altı çocuklar, 25 cm x 35 cm veya 35 cm x 50 cm ölçülerinde, resim kâğıdına yapılmış resimlerle katılabilecekler.

Her türlü resim ve boya malzemesini kullanmanın serbest olduğu resimler dijital olarak ekay.kasmib@gmail.com adresine gönderilecek. Katılımcıların ad-soyad, yaş, adres, veli telefonu ve katılımcı fotoğrafları da resimlerle birlikte mail adresine gönderilecek. Gerekli bilgileri sağlayamayan katılımcıların gönderimleri geçersiz sayılacak.

Dereceye giren katılımcılar ve resimleri Dünya Çevre Günü’nün kutlanacağı 5 Haziran 2021 tarihinde proje sosyal medya hesaplarında ve proje web sitesinde duyurulacaktır. Yarışmaya son katılım tarihi 31 Mayıs 2021 saat 17.00’dır.  (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER