KASKİ ekipleri, kar ve soğuğa meydan okudu

Kastamonu Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü (KASKİ) ekipleri, Ilgaz isale hattında gece yarısı meydana gelen arızayı gidermek için hızla harekete geçti.

KASKİ ekipleri, kar ve soğuğa meydan okudu
banner72

 Karlı yollar ve -14 derecede dondurucu soğukla mücadele eden ekipler, tüm olumsuzluğa rağmen arızanın meydana geldiği noktayı tespit etti. İş makinelerine takılan zincirler ile arıza bölgesine ulaşabilen ekiplerin havanın ve suyun soğukluğuna aldırmadan gece başlayan çalışmaları uzun süre devam etti.

İsale hattında meydana gelen arıza giderilinceye kadar Esentepe Mahallesi, Şahin Tepesi Mevkii, Kırkçeşme Mahallesi üst kısımları, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Suluceviz Mevkii, Bahçeşehir Villaları, Rehabilitasyon Hastanesi ve civarı, Aktekke Mahallesi’nin üst kısımları, Leda Kent, Örencik TOKİ konutları, Emirgan Konakları ve civarı, Kadıdağı Yapı Kooperatifi, Şehrii Şahane Konutları ve Sirkeci Konaklarına su verilemedi. Belediye ekipleri, gün içerisinde arızanın onarımını tamamlayıp akşam saatleri itibariyle içme suyunu yeniden verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER