banner38

banner39

banner46

banner47

05 Nisan 2020 Pazar

KASİAD Kastamonu Şube Başkanı Ahmet Katar ÖNCELİĞİMİZ ÖZLEM DUYDUĞUMUZ BÜYÜK SİNERJİYİ SAĞLAMAK OLMALI

Kastamonulu Sanayici ve İşadamları Derneği (KASİAD) Kastamonu Şubesi, Şubat ayı yönetim kurulu toplantısını tüm üyelerinin katılımıyla gerçekleştirdi.

27 Şubat 2020 Perşembe 10:53
 KASİAD Kastamonu Şube Başkanı Ahmet Katar ÖNCELİĞİMİZ ÖZLEM DUYDUĞUMUZ  BÜYÜK SİNERJİYİ SAĞLAMAK OLMALIKastamonulu Sanayici ve İşadamları Derneği (KASİAD) Kastamonu Şubesi, Şubat ayı yönetim kurulu toplantısını tüm üyelerinin katılımıyla gerçekleştirdi.

Başkan Ahmet Katar başkanlığında, Mehmet Pehlivan'ın ev sahipliğinde Amorium Otel'de gerçekleşen KASİAD Kastamonu Şubesi Yönetim Kurulu toplantısında, Kastamonu gündemindeki konuların değerlendirilmesinin yanı sıra, geçtiğimiz günlerde İstanbul'da yapılan KASİAD Genel Merkezi olağan genel kurulu ele alındı. Genel kurula ilişkin üyeleri bilgilendiren Şube Başkanı Ahmet Katar, bir kez daha Genel Başkan Ayhan Aslan'ı göreve yeniden seçilmesinden ötürü tebrik etti.

Genel Merkez ile uyumlu çalışmalarının bundan önce olduğu gibi bundan sonra da süreceğine olan inancını dile getiren Katar, “Bizim hem İstanbul'daki Kastamonulular, hem de Kastamonu'da yaşayan Kastamonulular olarak önceliğimiz özlem duyduğumuz büyük sinerjiyi sağlamak olmalıdır. Bu sinerjinin en kısa sürede sağlanacağını ümit ediyoruz. Kastamonu'nun, bünyesinde barındırdığı potansiyel anlamında geleceğinin de parlak olduğuna inanıyoruz. Yeter ki en büyük eksiğimiz olan yan yana gelememe sorununu ortadan kaldıralım. Uzunca bir süredir çağrısını yaptığımız Kastamonu'da bir platform oluşturulması talebimizi bıkmadan usanmadan her ortamda dile getirmeye devam edeceğiz. Bunda da başarıya ulaşacağımıza olan inancımı ifade etmek istiyorum” diye konuştu.

Toplantının devamında üyeler görüşlerini dile getirirken, KASİAD Kastamonu Şubesi'nin yeni üyelerinin de tanıtımı yapıldı. Yeni katılımlarla birlikte Kastamonu Şubesi'nin gücüne güç kattığını kaydeden Ahmet Katar, özellikle ilçeler anlamında yeni üye kayıtlarının devam edeceğini söyledi.

(Haber Merkezi) 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV