KAS-DER'den Pınarbaşı çıkarması

Kastamonulular Dayanışma Derneği (Kas-Der) Kastamonu Şubesi ve yönetimi ile Pınarbaşı Belediye Başkanı Şenol Yaşar'ı ziyaret ederek bölge ile alakalı karşılıklı istişarelerde bulunuldu

KAS-DER'den Pınarbaşı çıkarması

Kastamonulular Dayanışma Derneği (Kas-Der) Kastamonu Şubesi ve yönetimi ile Pınarbaşı Belediye Başkanı Şenol Yaşar'ı ziyaret ederek bölge ile alakalı karşılıklı istişarelerde bulunuldu.

Kas-Der Kastamonu Şube Başkanı Mehmet Eren, ziyaretin ardından yaptığı değerlendirmede; “KAS-DER Kastamonu Şubesi olarak Pınarbaşı Belediye Başkanımız Şenol Yaşar'ı ziyaret ettik. Pınarbaşı ve çevresi ile ilgili bilgi ve fikir alışverişinde bulunduk. İlimiz için büyük doğal güzellikleri ve turizm potansiyelini barındıran Pınarbaşı ilçemiz önümüzdeki yıllarda daha da çok parlayacak ve bölgenin turizm merkezi haline gelecek. Bunun için de büyük tanıtıma ihtiyacı var. Bu konuda önceki ve yeni belediye başkanlarımız üzerine düşen görevi başarılı bir şekilde yaptılar. Her geçen gün kalan yeni alt yapıları da yapılarak ve son aşamaya gelen çalışmaları da tamamlanarak daha da güzel konuma gelecek. Hiçbir bölgede bulunmayan doğal güzellikleri ile Pınarbaşı gelen turistleri ve konukları büyülemeye devam edecek. Bu ayki yönetim kurulu toplantımızı da Pınarbaşı ilçemizde gerçekleştirdik. Kastamonu Merkez, Pınarbaşı ve diğer ilçelerimizde başta olmak üzere KAS-DER olarak her türlü destek ve katkıyı sunmaya da hazırız. Çok verimli bir ziyaret ve toplantı oldu. Belediye Başkanımız Şenol Yaşar’ın misafirperverliği sebebiyle, ve bölgede yapılan çalışmalarda emeği ve katkısı olanlara derneğimiz adına çok teşekkür eder ve şükranlarımızı sunarız” diye konuştu. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER