Kargaz'dan büyük fırsat

KARGAZ, Kastamonu'daki yeni abonelerine önemli bir fırsat sunuyor

Kargaz'dan büyük fırsat

KARGAZ, Kastamonu'daki yeni abonelerine önemli bir fırsat sunuyor. Dünden itibaren başlayan ve 31 Temmuz 2021 günü sona erecek olan dev kampanya kapsamında Kargaz, Çorumgaz ve Sürmeligaz grup şirketleri, yeni abonelerine 3 fırsatı aynı anda sunuyor.

Ahlatcı Holding CEO'su ve Kargaz A.Ş. Genel Müdürü Kasım Kahraman'ın yaptığı bilgilendirmeye göre kampanyada; doğalgaza dönüşüm yapanlara Vakıfbank aracılığı ile 3 bin TL'den 15 bin TL'ye kadar aylık yüzde 1.45 faiz oranında ve 36 ay vade ile kredi kullanma fırsatının yanı sıra bağlantı bedeli için kredi kartına taksit imkanı ve 10 Haziran 2021 saat 08.00 ila 31 Temmuz 2021 saat 18.00 arasında abone olanlara ‘Abonelik Sizden Kombiniz Bizden Kampanyası’yla toplam 10 kombiden birini kazanma şansı sunuluyor.

Milli Piyango İdaresinin izniyle düzenlenen ve 31 Temmuz’da sona erecek olan kampanyayla ilgili tüm detaylar www.kargaz.com.tr’den öğrenilebilecek.

“ABONELİK SİZDEN KOMBİNİZ BİZDEN” KAMPANYASI

Genel Müdür Kasım Kahraman, aralarında Kastamonu ve çevresinde doğalgaz dağıtım hizmetini yürüten Kargaz’ın da bulunduğu Çorum Elektrik ve Doğal Gaz Ticaret A.Ş. (ÇEDAŞ) grup şirketlerinin yeni abonelere yönelik başlattığı ‘Abonelik Sizden Kombiniz Bizden’ kampanyasının 31 Temmuz Cumartesi günü saat 18.00’de sona ereceğini açıkladı.

Kasım Kahraman, kampanyayla ilgili yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi; “Kampanyada;  Çorum, Çankırı, Kastamonu, Karabük, Yozgat İlleri ve bu İllerin koordinasyonunda doğal gaz dağıtımı yaptığımız İlçe ve Beldelerde Çorum Elektrik ve Doğal Gaz Ticaret A.Ş’ye ait doğal gaz aboneliği yaptıran müşterilerin abone  (tesisat no, ad-soyad, adres, telefon) bilgileri üzerinden çekiliş hakkı verilecektir. (Kampanya katılımı her tesisat no için 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır). Katılım listesi; Çorum Elektrik ve Doğal Gaz Ticaret A.Ş tarafından tüm illerin kampanya katılım sırasına göre birleştirilerek excel üzerinden tesisat numarası, ad-soyad, adres ve telefon (tesisat numarası, ad-soyad bilgileri dışında diğer bilgiler eksik olsa bile kampanya katılım hakkı kazanır) bilgilerinden oluşacak ve çekilişten en az 2 iş günü önce notere teslim edilecektir. 

ÇEKİLİŞ 9 AĞUSTOS’TA

“Çekiliş; 9 Ağustos 2021 Saat 10.00’da Yeniyol Mahallesi Gazi 12. Sokak No:8 Çorum adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekiliş sonuçları; 11 Ağustos 2021 Sabah Gazetesinde ve www.corumgaz.com.tr adresinden ilan edilecektir. Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine aynı anda taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır. Asil talihlilerin son başvuru tarihi; 26 Ağustos, yedek talihlilerin son başvuru tarihi; 10 Eylül, ikramiyelerin son teslim edilme/kullanma tarihleri ise; 27 Eylül 2021’dir. Kampanya katılımı her tesisat no için 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Kampanya Çorum Elektrik ve Doğal Gaz Ticaret A.Ş’ye ait yeni abonelere yöneliktir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik ya da bilinmiyor ise gazete yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanmaz. Duyuru ve ilanlardaki kombi görselleri ile verilecek olan kombinin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Tesisat numarası, ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmez. ÇEDAŞ (Çorumgaz, Kargaz, Sürmeligaz) çalışanları, yöneticileri, ortakları ile 18 yaşından küçükler bu kampanyadan yararlanamaz. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.” (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER