banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
21 Ocak 2019 Pazartesi

KAN BAĞIŞLA HAYAT KURTAR

Kastamonu Ağaç İşleri Odası ve S.S Maslak Sanayi Kooperatifi Yönetimleri anlamlı bir kampanyaya imza atarak, üyelerini kan bağışçısı olmaya çağırdı.

06 Şubat 2018 Salı 09:58
KAN BAĞIŞLA  HAYAT KURTAR
 


Kastamonu Ağaç İşleri Odası ve S.S Maslak Sanayi Kooperatifi Yönetimleri anlamlı bir kampanyaya imza atarak, üyelerini kan bağışçısı olmaya çağırdı. Türk Kızılayı ile işbirliği içinde Özlem Düğün Salonu önünde başlatılan kan bağışı kampanyasına, kooperatif üyeleri büyük bir ilgi gösterirken, Kastamonu Ağaç İşleri Odası Başkanı Ergün Can ve S.S Maslak Sanayi Kooperatifi Başkanı Mehmet Sirkecioğlu yaptıkları ortak açıklamada, herkesi gönüllü olarak kan bağışlamaya çağırdı.

Can ve Sirkecioğlu, yaptıkları açıklamada, “Kan, herkesin bildiği gibi kaynağı insanda olan ve üretilemeyen bir madde. Maalesef gönüllü olarak verilen kanlar ulusal bazda ihtiyacımızı karşılamamaktadır. Bu sebepten dolayı da sık sık acil kan ihtiyacı anonsları yapılmakta, hastane önlerinde kan simsarlarından alınan kanlar ise hayati tehlike yaratmaktadır. Bizlere yakışan, bugün düzenlediğimiz gibi kan bağışı kampanyaları düzenleyerek, STK’ların, kurumların başlarındaki yöneticilerin, çalışanlarını bu konuda duyarlı olmaya davet etmesidir. Kan bağışı konusunda duyarlılığınız varsa, bir başka gün sizin veya yakınlarınızın da kan ihtiyacı olacağını düşünüyorsanız 25 dakikanızı ayırarak gönüllü kan bağışçısı olun. Bağışladığımız kanlar inşallah hayat kurtaracaktır” ifadelerini kullandılar.

Anahtar Kelimeler: KAN BAĞIŞLA HAYAT KURTAR

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV