Kamu-Sen Afacan'la devam

Türkiye Kamu-Sen Kastamonu İl Temsilciliğine bir kez daha Türk Eğitim-Sen Kastamonu Şube Başkanı Nedim Afacan görevlendirildi

Kamu-Sen Afacan'la devam

Türkiye Kamu-Sen Kastamonu İl Temsilciliğine bir kez daha Türk Eğitim-Sen Kastamonu Şube Başkanı Nedim Afacan görevlendirildi.

Türk Eğitim-Sen Kastamonu Şube Başkanı Nedim Afacan, sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda, “2021-2022 dönemi için Türkiye Kamu-Sen Kastamonu İl Temsilcisi olarak görevlendirildim. Bizim için her daim onur olan bu görevi yeniden şahsıma tevdi eden Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanımız Sayın Önder Kahveci’ye, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkan Yardımcısı Türk Eğitim-Sen Genel Başkanımız Sayın Talip Geylan Beye, Türkiye Kamu Sen Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Türk Haber-Sen Genel Başkanımız Sayın Yücel Kazancıoğlu’na ve tüm genel başkanlarımıza teşekkür ederim. Yüce Allah yar ve yardımcımız olsun. Bu süreçlerde bize destek olan tüm teşkilat yöneticisi arkadaşlarımıza ve desteklerini esirgemeyen kamu çalışanı kardeşlerimize şükranlarımı sunuyorum. Türkiye Kamu-Sen sendikal mücadelenin gerçek adresi” dedi. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER