Kahkaha tufanı

Kastamonulular Dayanışma Derneği (KAS-DER) tarafından düzenlenen etkinlikte, Yasemin Yalçın Tiyatrosu “Emlakçıyı Beklerken” isimli iki perdelik tiyatro oyunu Kastamonulularla buluştu.

Kahkaha tufanı
banner72

Sevilen tiyatro oyuncuları Yasemin Yalçın, İlyas İlbey, Cenk Tunalı, Ziya Kürküt, Kahraman Sivri, Eylül İlbey, Sertaç Akkaya, Funda Oskay’ın yer aldığı “Emlakçıyı Beklerken” isimli komedi oyunu, saat 17.00-19.00 ile 20.30-23.00 olmak üzere 2 seans olarak Kastamonulu tiyatro severler için sahne aldı. Kastamonu Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen tiyatro oyununa Kastamonu belediye Başkanı R. Galip Vidinlioğlu ve çok sayıda sanatsever vatandaş katıldı. Vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılanan tiyatro gösterisi, kahkahalar ve alkışlar eşliğinde izlendi.

Belediye Başkanı R. Galip Vidinlioğlu tiyatro ile ilgili yaptığı açıklamasında u ifadelere yer verdi; “Yasemin Yalçın Tiyatrosu’nun ‘Emlakçıyı Beklerken’ isimli tiyatro oyununun ilimizde gerçekleştirilen gösterimini büyük bir keyifle izledim. Hemşehrimiz İlyas İlbey ve değerli sanatçı Yasemin Yalçın başta olmak üzere tüm sanatçılarımızı sahneledikleri güzel oyun için tebrik ederken emekleri için ayrıca teşekkür ediyorum.” Belediye Başkanı Vidinlioğlu, tiyatro ekibine hediye takdim etmesiyle program son buldu. (CNGHaber.com)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER