banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
24 Mayıs 2019 Cuma

KADINA ŞİDDET İNSANLIĞA İHANETTİR!

‘25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü’ nedeniyle Kastamonu Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından farkındalık oluşturmak amacıyla, Pazar günü oynanan Kastamonuspor - Manisaspor maçına futbolcular “Kadına Şiddet İnsanlığa İhanettir” yazan pankartla çıkarak, ‘Kadına Şiddete Hayır’ mesajı verdiler.

27 Kasım 2018 Salı 09:41
KADINA ŞİDDET İNSANLIĞA İHANETTİR!

 

‘25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü’ nedeniyle Kastamonu Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından farkındalık oluşturmak amacıyla, Pazar günü oynanan Kastamonuspor - Manisaspor maçına futbolcular “Kadına Şiddet İnsanlığa İhanettir”  yazan pankartla çıkarak, ‘Kadına Şiddete Hayır’ mesajı verdiler.

İlimizde bulunan tüm taksi ve şehir içi minibüslerinin pano ve camlarına “Kadına Şiddete Karşı Birlikte Mücadele Ediyoruz” sloganı taşıyan afiş ve broşürler asılarak farkındalık yaratıldı.

Kastamonu Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile Sosyal Hizmet Merkezi ASDEP personellerinin de katılımı ile Barutçuoğlu AVM de ise 13.00-17.00 saatleri arasında “Kadına Şiddete Karşı Buradayım de” standı açıldı ve vatandaşlara bilgilendirme yapıldı.

Barutçuoğlu AVM’ye gelen vatandaşların “Kadına Şiddetle Mücadele Günlüğüne” duygu ve düşünceleri alınarak çeşitli broşür ve el kitapçıkları dağıtıldı. Bakanlığın 2018 yılında belirlediği fotoğraf çerçevesinde “Kadına Şiddet İnsanlığa İhanettir” sloganı ile vatandaşlar fotoğraf çektirdi. Yapılan farkındalık günü etkinliğine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV