Müzik indir

27 Ocak 2021 Çarşamba

Taziye ziyareti ortalığı karıştırdı

İYİ Gençlik Kastamonu'da

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in İstanbul’dan yolcu ettiği İstanbul İYİ Parti İl Gençlik Kolları temsilcilerinin ilk durağı Kastamonu oldu.

10 Haziran 2019 Pazartesi 10:18
İYİ Gençlik Kastamonu'da
 

 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in İstanbul’dan yolcu ettiği İstanbul İYİ Parti İl Gençlik Kolları temsilcilerinin ilk durağı Kastamonu oldu.

İYİ Parti Kastamonu İl Başkanı Özcan Büyükşen, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, “İYİ Parti İl Başkanlığımızda misafir ettiğimiz genç kardeşlerimizle hem Türkiye'nin problemlerini, hem de, YSK’nın adalet ve hukuktan uzak kararlarıyla tekrar seçime götürülen İstanbul'da, İYİ Parti Kastamonu teşkilatları olarak nasıl destek verebileceğimiz üzerinde görüş alış verişinde bulunduk” dedi.

“Öncelikle belirtmek isterim ki; bir taraftan terörist başı ile tekrar görüşmeler başlatan Cumhur ittifakı, diğer yanda İstanbul  adayının  Diyarbakır'da yaptığı, Türkiye'yi ulus devlet rotasını baltalayan Lazistan, Kürdistan tanımlamaları aslında kimin nerede durduğunun beyanıdır” diyen Büyükşen, şu açıklamayı yaptı: “Seçim kazanmanın yolunun düşmanlaştırmak, ayrıştırmak olduğuna inanan ve bunun için de her türlü yalan ve iftiraya sarılmakta siyaset etiği açısından bir beis görmeyenler, her zamanki ikircikli ve kirli siyaset çizgisinde devam etmektedir.

Her türlü Makyavelist argümanı deneyeceklerdir. Çünkü; İstanbul belediyesi ballı ihaleler, kiralık araçlar ve daha pek çok konuda arpalık haline getirilmiştir. Aslında sadece İstanbul belediyesi değil, kendi koltuklarını korumanın yolunun milletin sömürülmesinden geçtiğine inanan, bu zihniyete ait pek çok belediye iktidar oldukları yıllar boyunca rant kapısına dönüştürülmüştür.

O yüzden diyoruz ki; Ülkemizde yaşadığımız pek çok problemin çözümü, kaynağına inmekle olacaktır. Bunun da yolu İstanbul da tekrarlanacak olan 23 Haziran seçiminde önce hak ve adaletten yana tavır almaktır. Mazbatası vicdanlarımızı yaralayan bir hukuksuzlukla elinden alınan Sayın Ekrem İmamoğlu'na bu seçimde hakkını iade etmek adaletin tesisinde atılacak ilk adımdır. Buna katkıda bulunmayı isteyen Kastamonulu kardeşlerimize düşen en önemli sorumluluk, İstanbul'da oy kullanacak yakınlarını arayıp Sayın Ekrem İmamoğlu’na destek talep etmeleridir.” (Haber Merkezi)

Anahtar Kelimeler: İYİ Gençlik Kastamonuda

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV