İtfaiye’de hüzünlü tören

1997 yılından bu yana Kastamonu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nde görevli itfaiye personeli Tevfik Sarıcaoğlu, Cuma günü sabah saatlerinde görev yerine geldiği esnada kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırılmıştı. Yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan Sarıcaoğlu, kalbine yenik düşerek hayatını kaybetti. İtfaiye personeli Tevfik Sarıcaoğlu için Kastamonu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nde cenaze töreni düzenlendi.

İtfaiye’de hüzünlü tören
banner72

Cenaze törenine; Belediye Başkanı R. Galip Vidinlioğlu, Başkan Yardımcıları Mehmet Yurt, Hamdi Öz ve Necdet Karahasanoğlu ile MHP İl Başkanı Emin Çınar, İtfaiye Müdürü Mahir Sorkun, birim müdürleri, itfaiye personeli, Sarıcaoğlu ailesinin dost ve yakınları katıldı. Düzenlenen törende Kur’an-ı Kerim okundu, dualar edildi.

Törende konuşan Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu; “Arkadaşımız, görevi başındayken rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Sonrasında da Hakk’ın rahmetine kavuştu. Allah, inşallah şehitlik mertebesinde kabul eder. Yine evladı da bizim çalışanımız, dava arkadaşımız. Ona ve ailesine de başsağlığı diliyorum. Gerçekten ibret almamız gereken bir gerçek. Mekânı cennet olsun hepimizin başı sağ olsun” diye konuştu.

İtfaiye Müdürlüğü’ndeki tören sonrası Olukbaşı Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından merhum Sarıcıoğlu’nun cenazesi, Okmeydanı Mezarlığı’nda toprağa verildi. (CNGHaber.com)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER