banner38

banner46

banner47

27 Mayıs 2020 Çarşamba

İstiklal Yolu Yürüyüşü’ne korona engeli

9-12 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirileceği duyurulan İstiklal Yolu Yürüyüşü yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında iptal edildi.

16 Mayıs 2020 Cumartesi 14:12
İstiklal Yolu Yürüyüşü’ne korona engeli
Haziran ayında gerçekleşmesi planlanan Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında iptal edildi.

Kurtuluş Savaşı'nda cepheye silah ve erzak taşınan tarihi İstiklal Yolu'nun 95 kilometrelik İnebolu-Kastamonu güzergahında her yıl gerçekleştirilen Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü'nün bu sene 9-12 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirileceği duyurulmuştu.

Kültür ve Turizm İl Müdürü Ziver Kaplan, yaptığı açıklamada, yürüyüşün iptal edildiğini duyurdu.

Kaplan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü'ne yoğun ilgi ve talep bizleri çok mutlu etti. Bu yürüyüşün bir an önce gerçekleşmesi heyacanını yaşarken, tüm dünyayı saran ve ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle ulusal çapta birçok sosyal etkinlik iptal edildi. Siz değerli katılımcıların sağlığı ve güvenliği için biz de yürüyüşümüzü iptal etmek zorunda kaldık. Yürüyüşün ilerleyen zaman yapılıp yapılamayacağı konusunda bilgilendirme yapılacaktır."

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV