‘İstesen de istemesen de saygı duyacaksın’

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliklerinde gösteri yapan komandoların, Türk bayrağı ve Atatürk’ün yanı sıra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da posterini açmasıyla CHP'den gelen tepkilere AK Parti Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel cevap verdi

‘İstesen de istemesen de saygı duyacaksın’

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliklerinde gösteri yapan komandoların, Türk bayrağı ve Atatürk’ün yanı sıra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da posterini açmasıyla CHP'den gelen tepkilere AK Parti Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel cevap verdi.

“ORDUSUYLA MİLLETİYLE BU DEVLET TEKTİR”

"İstesen de istemesen de bu ülkenin Cumhurbaşkanına saygı duyacaksın" diyen Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel, şu ifadelere yer verdi; “CHP İl Başkanı Hikmet Erbilgin, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızda yine rahatsız olmuş. Askerimiz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün resmi ile birlikte nasıl Cumhurbaşkanımızın resmini açar diye... İstesen de istemesen de bu ülkenin Cumhurbaşkanına saygı duyacaksın. Ülkenin Cumhurbaşkanına, Başkomutanına saygı duyacaksın. Gazi Mustafa Kemal Atatürk de, Cumhurbaşkanı sıfatıyla Recep Tayyip Erdoğan da ordumuzun başkomutanıdır. Ordusuyla milletiyle bu devlet tektir. Böyle coşkulu bir günde dahi ayrılıkçı söylemlerinizden vazgeçin.” (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER