banner38

Müzik indir

banner46

banner47

05 Temmuz 2020 Pazar

İstanbul Mütevelli Heyeti seçimlerine Kas-Der damgası

İstanbul Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti Seçimlerinden Kastamonulu adaylar Hüseyin Kubilay Salihvatandaş ve Kemal Kebabçı zaferle çıktı.

17 Aralık 2019 Salı 10:43
 İstanbul Mütevelli Heyeti  seçimlerine Kas-Der damgası
 

İstanbul Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti Seçimlerinden Kastamonulu adaylar Hüseyin Kubilay Salihvatandaş ve Kemal Kebabçı zaferle çıktı.

İstanbul Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti Seçimleri 12 Aralık Perşembe günü, Milli Türk Talebe Birliği Genel Başkanlığı’nın Kongre Salonunda gerçekleşti.

Vakfın mütevelli heyetinde yer almak için Küre Dernekler Federasyonu Başkanı aynı zamanda Kas-Der Genel Başkan Yardımcısı Kubilay Salihvatandaş ile Kas-Der Fatih Şube Başkanı Kemal Kebabçı Samsun, Sivas ve Rize sivil toplum kuruluşu temsilcilerine karşı yarıştı.

Yapılan seçim sonunda Kastamonu sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin desteği ile Kubilay Salihvatandaş ve Kemal Kebabçı 2020 yılında İstanbul Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetinde yer almak üzere seçildiler.

Sandıktan Kubilay Salihvatandaş’a 107, Kemal Kebabçı’ya 102 oy çıkarken, 2019 yılında İstanbul Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetinde yer alan Samsun sivil toplum kuruluşu temsilcileri Metin Şener 71, Mete Koca da 67 oy aldı.

Öte yandan Rize sivil toplum kuruluşu temsilcisi Bahriye Karatay 37, Sivas sivil toplum kuruluşu temsilcisi Hıdır Elmas 24, Elif Esen ise 7 oy aldı.

Mütevelli seçimlerinde Kastamonu sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin sandığa sahip çıktığını vurgulayan Kastamonulular Dayanışma Derneği (Kas-Der) Genel Başkanı Remzi Şen, “İstanbulValiliği, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti doğal üyeleri olan Vali başkanlığındaki il protokolünden belirlenen isimler ile birlikte kendi içinde seçimle belirlenen 2 yardım kuruluşu niteliğindeki STK yöneticisi ve 2 muhtardan oluşuyor. Yapılan seçim hem Kastamonu hem de Kas-Der için gurur kaynağı. 2020 yılında İstanbul Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetinde Kas-Der mensubu iki kişi görev alacak.

Kas-Der Genel Başkan Yardımcısı Kubilay Salihvatandaş ile Fatih Şube Başkanımız Kemal Kebabçı’yı tebrik ediyorum. Kastamonulu adaylara sahip çıkan İstanbul’daki sivil toplum kuruluşu temsilcilerimize de teşekkür ediyoruz. İstanbul’da önemli bir mevkii elde ettik, birlikte ve sistemli hareket ettiğimizde daha çok başarılar elde edeceğimize eminim” dedi. (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV