banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
19 Ocak 2019 Cumartesi

İSRAİL ZULMÜ PARTİLER ÜSTÜ BiR DURUMDUR

Büyük Birlik Parti (BBP) Genel Başkan Yardımcısı aynı zamanda Kastamonu milletvekili aday adayı hemşehrimiz Ahmet Yelis ile yönetim kurulu üyeleri Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) Başkanı Oğuz Fındıkoğlu’na hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

18 Mayıs 2018 Cuma 09:53
İSRAİL ZULMÜ PARTİLER ÜSTÜ BiR DURUMDUR


 Büyük Birlik Parti (BBP) Genel Başkan Yardımcısı aynı zamanda Kastamonu milletvekili aday adayı hemşehrimiz Ahmet Yelis ile yönetim kurulu üyeleri Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) Başkanı Oğuz Fındıkoğlu’na hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ahmet Yelis, yapılan Cumhur İttifakı adayının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu söyledi. Ayrıca Yelis, Cuma günü Yeni Kapı’da gerçekleşecek mitinge tüm Kastamonuluları da davet etti.
Ahmet Yelis’in ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren KATSO Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, Kudüs hakkında açıklamalar yaptı. Fındıkoğlu, “Kudüs bizim kanayan yaramızdır. En son seyahatimi Kudüs’e yapmıştım. Kudüs’ün bizim için çok farklı boyutu vardır. Yaşananları ve mağduriyeti gözümüzle gördük. Oradaki insanlara Allah kolaylık versin. Zor şartlarda yaşıyorlar. Geçen yıl 2 milyon 700 bin turist ağırlarken, 23 bini Müslüman turisttir geri kalanı ise Hristiyan ve Yahudi turistidir. Mağduriyet yaşayan ülke Kudüs’tür. Buraya sahip çıkmak gerekiyor” dedi.
Kastamonu ekonomisine ilişkin açıklamalarda da bulunan Fındıkoğlu, “Organize Sanayi Bölgemiz var. Yaklaşık 2 bin çalışanımız var. Mermerde ise iyi bir rezervimiz var. İşleme tesisi olarak eksiklerimiz var. Alt yapı ve yollarda devletimiz destek veriyor. Eksikler giderilerek, tamamlanacak. İnebolu Limanımız bir yapılanma sürecine girdi. Yol ile beraber Kastamonu’ya bağlantı olduğu zaman daha bir fayda olacak. Hayvancılık Organize Sanayisinde ise Devrekani’ye yatırımımız var. Sarımsaktaki ciddi pazarımız ekonomimize yön veriyor. Şeker fabrikamız her şekilde çalışmalı ve sahip çıkmalıyız” dedi. 

YENİ KAPI MİTİNGİ YAPILACAK

“Ramazan ayının tüm bereketiyle hayırlar getirmesini diliyorum” diyerek konuşmasına başlayan BBP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Yelis ise, “Dünya üzerinde soydaşlarımız zulüm görmektedir. Bu zulmün sona ermesini Allah’tan niyaz ediyorum. Tüm dünyanın gözü önünde İsrail Filistin’e zulüm yapıyor. Hitler Almanyasını andıran uygulamalar bölgede sürekli gerçekleşiyor. İnşallah bundan sonraki süreçte bu zulümde ortadan kalkar. Cuma günü Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Yeni Kapı’da miting yapılacak. BBP Marmara Bölgesindeki teşkilatlar olarak katılım sağlayacağız. Tüm Kastamonulu hemşerilerimi mitinge davet ediyorum.

“AK PARTİ LİSTELERİNDE SEÇİMLERE KATILIYORUZ”

Yaklaşan 24 Haziran seçimlerinin ülkemize, milletimize tüm Cumhurbaşkanı adaylarına, tüm siyasi partilerimize, tüm milletvekili adaylarına hayırlı olmasını yüce rabbimden niyaz ediyorum. Tabi bu seçim atmosferinde elbette siyasi rekabet olacaktır. Olumlu ve olumsuz düşünceler açıklanacaktır. Eleştiriler yapılacaktır. Burada iki şeye dikkat etmek gerekir. Seviye’yi muhafaza etmemiz lazım. Ölçüyü kaybetmememiz lazım. Birliğimize, beraberliğimize, kardeşliğimize zeval verecek ter türlü eylemden, sözden, davranıştan ve girişimden uzak durmamız gerektiğini düşünüyorum” diye konuştu. 

“ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ”

Büyük Birlik Partisi olarak duruşlarının net olduğunu ifade eden Yelis, konuşmasını şöyle tamamladı: “Büyük Birlik Partisi Cumhur İttifakının içindedir. Biz bütün gücümüzle genel başkanından Türkiye’mizin en ücra köşesindeki üyemize kadar bu ittifakın seçimlerden galip çıkması için var gücümüzle çalışacağız. Cumhur İttifakının adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dır. Aynı şekilde Cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanma noktasında da yine partimiz üzerine düşeni azami derecede yerine getirecektir. Sahada gördüğümüz, hem yapmış olduğumuz saha araştırmalarından elde ettiğimiz sonuçlar Cumhur İttifakının adayı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın seçimleri çok rahat bir şekilde birinci turda kazanacağı ve aynı şekilde milletvekili seçimlerinde de rahat bir meclis çoğunluğunun elde edileceği görülmektedir. Türkiye ve Türk Milleti emin olsun Türkiye inşallah 24 Haziran gecesi ülkemiz yine istikrara uyanacak ve bundan sonra yeni sitemle birlikte hem Türkiye de yönetim istikrarı sağlanmış olacak, hem de yeni sistem vesilesiyle temsilde adaletin en yüksek derecede sağlandığı bir Türkiye Büyük Millet Meclisi ile inşallah karşılaşacağız.”
Tuğçe Yerdelen

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV