banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
24 Mayıs 2019 Cuma

İsmailbey Konağı’nda iftar

İsmailbey Konağı işletmecisi Erol Öztürk, bin aydan daha hayırlı mübarek Kadir Gecesinde ilimizde görev yapan basın mensuplarını iftar sofrasında buluşturdu.

12 Haziran 2018 Salı 11:50
İsmailbey Konağı’nda iftar
 

İsmailbey Konağı işletmecisi Erol Öztürk, bin aydan daha hayırlı mübarek Kadir Gecesinde ilimizde görev yapan basın mensuplarını iftar sofrasında buluşturdu. Kastamonu basın mensuplarının görevini zor şartlar altında layıkıyla yerine getirdiğini belirten Öztürk, “Bu anlamlı gecede bizlerle aynı sofrayı paylaşan ilimiz basın mensupları ile birlikte iftar yapmak bize onur ve gurur vermiştir. İsmailbey Konağı’nın bu günlere gelmesinde büyük pay sahibi olan tüm gazetelerimize teşekkürü bir borç biliyorum. Bu vesile ile tüm Kastamonulu hemşehrilerimin şimdiden Ramazan Bayramını tebrik ediyorum” dedi.

Erol Öztürk, “Restaurantımız 300 kişi kapasiteli olup; toplantı, grup yemekleri ve günün her saatinde zengin yemek menüsü ile hizmet vermektedir. Restaurantımız kaliteli, hijyen ve en iyi sağlık koşullarında ürünler sunan mutfağımız ile, çorbalar, Osmanlı Mutfağı, tüm ızgara çeşitleri ve tatlı çeşitleri ile haftanın her günü hizmet sunmakta. İsmailbey Konağı Restoran, Kastamonu’nun konukseverliğinin simgesi olarak Kastamonu’nun sosyal ihtiyacına, özlemine ve hasretine son veren bir anlayış ilkesiyle faaliyetini sürdürmektedir” dedi.

Öztürk, tarihi dokusu, doğası ve lezzetleriyle İsmailbey Konak Restaurant’ta hedeflerinin daima müşterilerinin güzel anılarla ayrılacağı kalıcı dostlukların adresi olmak olduğunu ifade etti.


    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV