banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
19 Ocak 2019 Cumartesi

iLK iFTAR ŞEHiT AiLELERi VE GAZiLERLE YAPILDI

Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, Tosya Kaymakamlığı’nın düzenlediği Şehit Yakınları ve Gazilerle İftar Programına katıldı.

18 Mayıs 2018 Cuma 09:49
iLK iFTAR ŞEHiT AiLELERi VE GAZiLERLE YAPILDI
 

Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, Tosya Kaymakamlığı’nın düzenlediği Şehit Yakınları ve Gazilerle İftar Programına katıldı.
İftar Programına ayrıca Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin ve eşi Nurhan Pişkin, Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, Türkiye Harp Malülü, Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Kastamonu Şube Başkanı Berat Satıoğlu, Kıbrıs Gazileri, Kore Gazileri, Güneydoğu Gazileri, Şehit aileleri ve kurum amirleri katıldı.
Vali Yaşar Karadeniz burada yaptığı konuşmada; “Böyle bir iftar yemeğinde bir yıl sonra tekrar sizlerle beraber olmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyduğumu ifade etmek istiyorum. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda yine ilk iftarımızı sizlerle açmak kısmet oldu. Aradan geçen bir yıl içerisinde aynı isimlerle, aynı kişilerle beraberiz ama diğer ilçeden aramızdan ayrılanlar oldu onlara Allah’tan rahmet diliyorum. Sizlere nice nice yıllara sağlık ve mutluluk içerisinde erişmenizi temenni ediyorum. Sizler gerçekten bizler için önemlisiniz. Şehitlerimizin bizlere emanetisiniz çünkü, eğer biz millet olarak bugün ayaktaysak o şehitlerimiz sayesindedir. Ülkemizde hem terörle mücadele eden, Çanakkale Kurtuluş savaşında ve birçok savaşta Afrin’de hayatlarını kaybeden tüm şehitlerimize, Filistin’de hayatını kaybeden kardeşlerimize de yine Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize ve siz değerli şehit yakınlarımıza sağlıklar diliyorum” diyerek,  mübarek Ramazan ayını tebrik etti.
Hep birlikte açılan iftar programı, İlçe Müftüsü Eyüp Demir’in Kuran-ı Kerim tilaveti ile devam etti. Vali Karadeniz, iftara katılan şehit aileleri, gaziler ve aileleri ile sohbet etti. 
(Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV