Müzik indir

29 Kasım 2020 Pazar

Erdoğan: Tedbir almaya mecburuz ve alacağız

Ilgaz, kış sezonuna hazırlanıyor

ILGAZ Dağı Milli Parkı’nda kış sezonu süresince kış sporları etkinliklerinin sorunsuz gerçekleştirilebilmesi için mevcut tesis sorunları ve ilgili kurum yetkililerinin katılımı ile yapılan ‘kış sezonuna hazırlık’ toplantısı, Vali Avni Çakır başkanlığında gerçekleştirildi

19 Kasım 2020 Perşembe 10:47
Ilgaz, kış sezonuna hazırlanıyor
 

ILGAZ Dağı Milli Parkı’nda kış sezonu süresince kış sporları etkinliklerinin sorunsuz gerçekleştirilebilmesi için mevcut tesis sorunları ve ilgili kurum yetkililerinin katılımı ile yapılan ‘kış sezonuna hazırlık’ toplantısı, Vali Avni Çakır başkanlığında gerçekleştirildi.

Can güvenliği yönünden meteorolojik şartlar göz önünde bulundurularak gerekli tedbirlerin alınması, ziyaretçiler tarafından uyulması gereken kurallar ile ilgili yetkililere talimatlar veren Vali Çakır, kayak için gelecek olanlara gerekli eğitim faaliyetlerinin organize edilmesi konusunun önemini vurguladı.

Vali Avni Çakır, toplantının ardından Ilgaz Yurdun Tepe Mekanik Kayak Tesisleri yolu ve yapımı devam eden günü bir tesis inşaatında incelemelerde bulundu. (Bülten)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV