- İLÇE BEYAZA BÜRÜNDÜ

Pınarbaşı ilçemizde misket büyüklüğünde yağan dolu nedeniyle ilçe beyaza büründü. Pınarbaşı Belediye Başkan Vekili Mehmet Çakır yaptığı açıklamada, ilçede öğleden sonra başlayan dolunun hayatı olumsuz etkilediğini söyledi.

  - İLÇE BEYAZA BÜRÜNDÜ

 Pınarbaşı ilçemizde misket büyüklüğünde yağan dolu nedeniyle ilçe beyaza büründü.
Pınarbaşı Belediye Başkan Vekili Mehmet Çakır yaptığı açıklamada, ilçede öğleden sonra başlayan dolunun hayatı olumsuz etkilediğini söyledi.

Pınarbaşı ilçemizde şiddetli yağış ve dolu etkili oldu. İlçede öğleden sonra aniden bastıran yağışa dışarıda bulunan vatandaşlar hazırlıksız yakalandı. İlçenin tamamı dolu nedeniyle adeta beyaza büründü. Yollarda yürüyenlerden bazı vatandaşlar, iş yerleri ve kapalı alanlara sığındı. 

Pınarbaşı Belediye Başkan Vekili Mehmet Çakır, yaptığı açıklamada, ilçede öğleden sonra başlayan dolunun hayatı olumsuz etkilediğini söyledi.

Önce yağmur ve fırtınanın etkili olduğunu aktaran Çakır, “Ardından misket büyüklüğünde dolu yağmaya başladı. O kadar şiddetliydi ki her yer bembeyaz oldu" dedi. Çakır, ilçede olumsuz bir durum bulunmadığını kaydetti. 

Özgür Alantor(aa)

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2020, 10:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER