İl Özel İdaresi’nde bütçe görüşmesi

Kastamonu İl Özel İdaresi 2018 yılı bütçe toplantısı Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz başkanlığında İl Özel İdare Toplantı Salonu’nda yapıldı. İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Zafer Karahasan, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Nida Sinsi, İbrahim Sanık ve kurum müdürleri tarafından karşılanan Vali Karadeniz’e 2018 yılının ilk toplantısı olması nedeniyle çiçek ve pasta takdimi yapıldı.

İl Özel İdaresi’nde bütçe görüşmesi

 

  Kastamonu İl Özel İdaresi 2018 yılı bütçe toplantısı Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz başkanlığında İl Özel İdare Toplantı Salonu’nda yapıldı.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Zafer Karahasan, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Nida Sinsi, İbrahim Sanık ve kurum müdürleri tarafından karşılanan Vali Karadeniz’e 2018 yılının ilk toplantısı olması nedeniyle çiçek ve pasta takdimi yapıldı.
 Vali Karadeniz; Bütçe toplantısı öncesinde 2018 yılının tüm Kastamonu’muza sağlık, mutluluk, huzur dolu günler getirmesini, İl Özel İdaresi olarak da başarılı kazasız bir sezon çalışmasını dilediğini söyledi.
Özel İdare Genel Sekreteri Zafer Karahasan ise, “2018 yılında da önceki yıllarda olduğu gibi çalışmalarımızı tüm hızımızla sürdüreceğiz. Sayın valimizin başkanlık yaptığı yılın bu ilk toplantısında 2018 yılında yapılacak yatırımları ve 2017 yılının kısa bir değerlendirmesini yaptık. Bu vesile ile Sayın valimiz başta olmak üzere desteklerini, himayelerini esirgemeyen bizlere her türlü konuda katkıda bulunan tüm kişi kurum ve kuruluşlara teşekkürlerimi sunarım. 2018 yılı Kastamonu için bambaşka bir yıl olacaktır. Bunun için biz de kurum olarak tüm gayretimizle çalışacağız” dedi. 
(Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2018, 11:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER