banner38

Müzik indir

banner46

banner47

03 Temmuz 2020 Cuma

İl Özel İdaresi KHS Onursal Başkanı Zafer Karahasan Özel İdare Kastamonu’yu temsil edecektir

Bölgesel Amatör Lig’de ki temsilcimiz İl Özel İdaresi KHS, 2019-2020 sezonunda ilimizi Türkiye Kupası’nda da temsil edecek.

20 Temmuz 2019 Cumartesi 09:50
İl Özel İdaresi KHS Onursal Başkanı Zafer Karahasan Özel İdare  Kastamonu’yu   temsil edecektir
 

Bölgesel Amatör Lig’de ki temsilcimiz İl Özel İdaresi KHS, 2019-2020 sezonunda ilimizi Türkiye Kupası’nda da temsil edecek.

Türkiye Kupası prosedürü gereği Bölgesel Amatör Lig’de en fazla süre genç oyuncuya veren ve ligde kalmayı başaran Özel İdare, bundan dolayı Türkiye Kupası’nda mücadele etmeye hak kazandı. Genç oyunculara önem verdiğini tüm kamuoyuna ispatlayan temsilcimiz, gelecek sezon Türkiye Kupası’nda başarı kovalayacak.

“GÖNÜLLERİ KAZANMAK BİRİNCİ AMACIMIZ OLACAKTIR”

Konu ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri ve KH Spor Kulübü Onursal Başkanı Zafer Karahasan şunları söyledi;

“Bilindiği gibi, İl Özel İdaresi Genel sekreterliği olarak sadece kendi spor kulübümüze değil tüm branşlarda amatör sporun ve sporcunun yanındayız. Bunun yanında amatör spor dallarında sporcu yetiştirme, alt yapıya önem verme ve tüm gençlerin yararlanabileceği tesis anlamında kurumumuz her alanda ilimizin öncü ve lokomotif kuruluşu olmuştur.  Halen kulübümüzün faal olarak 4 branşta (futbol, Satranç, Briç ve Yüzme ) 150 lisanslı sporcusu bulunmaktadır. Tüm bunların ışığında şunu öncelikle belirtmek isterim ki, Ziraat Türkiye kupasında İl Özel İdaresi KH Spor sadece ait olduğu kurumu değil Kastamonu ilimizi temsil edecektir. Bu başarıda en büyük pay hiç şüphesiz Kulüp başkanımız Nida Sinsi başta olmak üzere tüm teknik yönetim ve sporcularımıza aittir. İl Özel İdaresi Spora özellikle de amatör sporda gençlere öncelik verme konusundaki ısrarlı kararları neticesini vermiş. Yapılan yeni spor yatırımlarıyla birlikte gençlerimiz daha çok spor yapma imkânı bulmuş ve tüm bunların sonucu olarak da böylesi bir sportif başarı gelmiştir. Günü birlik sportif başarılardan ziyade Bölgesel Amatör Lig’de yaşı küçük futbolcuları tüm Türkiye çapında en fazla süre oynatan takım olarak kupaya davet edilmek bizim için büyük bir onur ve başarı göstergesidir. Rakibimizin belli olmasıyla çalışmalarımız daha da hedefe yönelik olarak başlayacak olup, tüm bu süreçte Kastamonu’daki sporseverlere heyecanlı ve seyir zevki yüksek bir müsabaka izletmek, sportif başarı yanında güzel ve kaliteli bir futbolla önce gönülleri kazanmak birinci amacımız olacaktır. Şimdiden ilimizi temsil etmenin heyecanı teknik adamlarımız ve futbolcularımızı sarmıştır. Tüm Kastamonu’yu tribünlerde yanımızda görmek, yeşil sahalarda 12.kişi olarak sahada hissetmek için haydi hep beraber Ziraat Kupasına diyoruz.  Ziraat Kupası ilk tur kuraları çekiminin ardından rakibimiz belli olacak. Biz daha üst turları hedefliyoruz ve başaracağımıza inanıyoruz” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV