İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Çenet Kastamonu halkına hizmet için elimizden geleni yapacağız

İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği’ne atanan İbrahim Çenet’e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Çenet  Kastamonu halkına hizmet için elimizden geleni yapacağızİl Özel İdaresi Genel Sekreterliği’ne atanan İbrahim Çenet’e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Genel Sekreter Çenet’i dün; Kastamonu İl Jandarma Komutanı Albay Mücahit Avkıran, Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, Ağlı Kaymakam V. Ökkeş Safa Türkoğlu, Abana Kaymakam V. Tarık Buğra Seyhan, Küre Kaymakam V.Hayrettin Buğra Güzel ve İhsangazi Kaymakam V. Ümit Fırat Böçkün, Kastamonu Vakıflar Bölge Müdürü Erdal Pınar, İl Genel Meclisi İmar ve Bayındırlık Komisyonundan Uğur Aydın, Abdülselam Kızılca, Hüseyin Örü, İlhan Bozahmetoğlu, İsmail Göksel, Halkbank Kastamonu Müdürü Ahmet Erkoç, Kastamonu merkez mahalle muhtarları ziyaret etti.

Ziyaretçiler makamda yapılan görüşmelerde Genel Sekreter İbrahim Çenet’e hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Genel Sekreter Çenet’te tüm ziyaretçilere teşekkür ederek, “Şahsıma gösterilen güven ve iyi dilekleri kurumum adına kabul ediyorum. Bu vesile ile şunu ifade etmek isterim ki, tüm ekip arkadaşlarımız ve personelimizle bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Kastamonu halkına hizmet için elimizden geleni yapacağız. Bu çalışmalarımızda sizlerden gelen destek en büyük moral gücümüz olacaktır” dedi. (Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2021, 17:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER