İddiasını koruyacak!

Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü, Türkiye genelinde üretim ve verim çalışmalarındaki başarısını korumayı hedefliyor

İddiasını koruyacak!

Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü, Türkiye genelinde üretim ve verim çalışmalarındaki başarısını korumayı hedefliyor. Üretimde liderliğini korumak isteyen Kastamonu OBM, 2020 yılında da aynı performansı göstermek için 2022 yılı Döner Sermaye Bütçe Hazırlıkları kapsamında Araç, İhsangazi ve Samatlar İşletme Müdürlükleri'nde bütçe toplantılarına başladı.

Orman Genel Müdürlüğü'nün stratejik planları ve politikaları doğrultusunda hazırlanacak olan Döner Sermaye Bütçe teklifleri, gelir-gider denk bütçe olacak şekilde hazırlanmasına ve gelir tahminlerinin en doğru şekilde bütçeye yansıması hedefleniyor.

Bölge Müdürlüğüne bağlı 22 orman İşletme Müdürlüğü ve 1 Fidanlık Müdürlüğünde gerçekleştirilecek olan bütçe toplantılarının Araç Orman İşletme Müdürlüğüyle ilgili bölümü Bölge Müdürü Fahri Sönmezoğlu'nun yurtdışı görevi olduğundan Bölge Müdür yardımcıları Mahmut Şentürk ve Sayın Ahmet Er'in katılımları ile gerçekleştirildi.

Toplantıya İşletme Pazarlama Şube Müdürü Umut Ermiş , Silvikültür Şube Müdürü Ahmet Nezir, Makine İkmal Şube Müdürü İlhan Genç , OYM Şube Müdürü İsmail Bektaş ve Orman İdaresi Planlama Şube Müdürü Yakup Paksoy ,Odun İşi Ürünler ve Hizmetler Şube Müdürü Ergün Kahvecioğlu, Ozm Şube Müdürü Murat Nuri Baykal tarafından katılım sağlandı. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER