İddianamede 7 kişi var

Kastamonu Belediyesi Eski Kültür ve Sosyal İşler Müdürü ve AK Parti Genel Merkezi eski çalışanı Kürşat. A.'nın ülke gündeminde büyük ses getiren uyuşturucu madde kullanırken çekilen görüntülerinin ardından toplam 7 kişi hakkında iddianame düzenlendi

İddianamede 7 kişi var

Kastamonu Belediyesi Eski Kültür ve Sosyal İşler Müdürü ve AK Parti Genel Merkezi eski çalışanı Kürşat. A.'nın ülke gündeminde büyük ses getiren uyuşturucu madde kullanırken çekilen görüntülerinin ardından toplam 7 kişi hakkında iddianame düzenlendi.      

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Kaçakçılık ve Örgütlü Suçlar Soruşturma Bürosu tarafından yürütülen soruşturma tamamlanarak 7 kişi hakkında iddianame düzenlendi. Ülke genelinde büyük tepki toplayan videonun ortaya çıkmasının ardından düzenlenen iddianame sonrasında Kürşat A. ile araçta yanında bulunan U.K, M.D. ile M.Y.M, ‘uyuşturucu madde kullanmak’ ve ‘uyuşturucu madde kullanımını özendirme’ suçlarından 5 yıldan 20 yıla, A. O. ile O.S'nin uyuşturucu madde kullanmak’ suçundan 10 yıldan az olmamak üzere, D.O'nun  da, ‘uyuşturucu madde kullanımını özendirme’ suçundan 10 yıla kadar hapisle cezalandırılmaları talep edildi. İddianame, Ankara Ağır Ceza Mahkemesine gönderildi. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER