İDAŞ, Kastamonu’da

55 yıl önce İstanbul'da üretime başlayan ve kaliteli uyku deyince akla gelen ilk markalar arasında yer alan İDAŞ, Kastamonu’daki mağazasıyla, ilimize rahat ve kaliteli uyku getirdi. Kalitenin ve iyi materyallerin kullanımının bir gelenek olduğu İDAŞ, 1965’ten bu yana rahat ve verimli bir uyku için, daha kaliteli ürünler ortaya koyuyor

İDAŞ, Kastamonu’da

RAHAT VE KALİTELİ UYKUNUN ADRESİ ÖZEL İNDİRİMLERİYLE

İDAŞ, Kastamonu’da

55 yıl önce İstanbul'da üretime başlayan ve kaliteli uyku deyince akla gelen ilk markalar arasında yer alan İDAŞ, Kastamonu’daki mağazasıyla, ilimize rahat ve kaliteli uyku getirdi. Kalitenin ve iyi materyallerin kullanımının bir gelenek olduğu İDAŞ, 1965’ten bu yana rahat ve verimli bir uyku için, daha kaliteli ürünler ortaya koyuyor.

Türkiye'nin Dünya standartlarındaki ilk yaylı yatağını üreten İDAŞ,  en gelişmiş teknolojileriyle üretimini sürdürüyor. Üstün kalite anlayışından taviz vermeden ekonomik çözümler sunmayı öncelikli hedeflerine koyan İDAŞ, müşterilerine hizmet sunmak için Kastamonu mağazasına bekliyor.

“TÜM VÜCUTTAKİ STRES VE ELEKTRİĞİ ALIYOR''

Mağazada tanıtımı yapılan ve satışa sunulan İDAŞ'ın yeni nesil yaylı yatakları hakkında bilgi veren İDAŞ Kastamonu Mağazası Müdürü Özcanlar Mobilya sahibi Seyfettin Özcan;  "İDAŞ, yenilikçi anlayışı ve çalışanlarının edindiği 50 yılı aşkın tecrübeyle yaylı yatak sektörünün aranan markası haline gelmiştir. İDAŞ yatak konusunda oldukça başarılı ve köklü geçmişi olan bir firma. İDAŞ, yatak denilince akla gelen ilk firmalardan biridir ve kalite konusunda da oldukça başarılıdır. Aslen Taşköprülüyüm. İstanbul’da da açabilirdim ben bu markayı ancak memleketime kazandırmak istediğim için burada açmaya karar verdim. Kastamonu’ya kaliteli ve iyi bir hizmet sunmayı vadediyoruz. Sattığımızda müşterilerimizi memnun edecek bir anlayışla, ucuz ve kalitesiz ürün satmaktansa, kaliteli ve bir kere satalım istiyoruz. Bazalarımız çelik profil, 2 parçadan oluşuyor. Yüksek ayaklı profil sayıları ve ayak sayıları ile diğer markalardan öne çıkıyor. Tüm markalarda, tek kişilik bazalarda 4 ayak, çift kişilik bazalarda 8 ayak vardır. Ancak İDAŞ’ın tek kişilik bazalarında 6 ayak, çift kişilik bazalarında da 12 ayak mevcut. Bu da ekstra sağlamlık katıyor. Renk ve kumaş tercihlerimiz var. Yataklarda İDAŞ’a özel bir yay sistemi var. Sleep Tech adlı yatak serimiz, topraklama teknolojisiyle vücuttaki tüm stres ve elektriği alıyor.''

“ÖNCELİK YATAĞA VERİLMELİDİR”

Ev alışverişlerinde insanların genellikle yatağı ikinci plana attıklarını ancak önceliğin yatağa verilmesi gerektiğini ifade eden Özcan; “İnsanlarımız genellikle mobilyaları, beyaz eşyaları alır, ‘Yatağı da bir yerden alırız’ diye bakarlar. Toplumun yatağa bakış açısı böyledir. Ancak bu yanlış, yatak düşündüğümüzde en önemli eşyadır. Günün yoğun stresini yatakta atıyorsunuz. Güne çok daha dinç uyanmak ve uykumuzu tam almak için yatak çok önemli. Doğru bir yatak tercihi olmadığında insanlar bel fıtığı gibi rahatsızlıklara yakalanabiliyorlar. Bu sebeple seçimlerin ve yönlendirmelerin doğru olması gerekiyor. İnsanlar satış yapmak amacıyla değil de inşalara faydalı olacak ürünleri vermeleriyle satış yapmak mecburiyetindeler. Öncelik para kazanmak değil, müşteri memnuniyeti olması gerekiyor. İnşallah Kastamonu’da güzel işler yapmayı ümit ediyoruz. Tüm Kastamonu’yu, rahat bir uyku ve daha dinç sabahlar için Kastamonu İDAŞ Mağazasına bekliyoruz. 

“YÜZDE 10 İNDİRİM VAR”

Açılışa özel kampanyalarının da olduğunu belirten Kastamonu İDAŞ Mağaza Müdürü Seyfettin Özcan; “Açılışa özel kampanyalarımız mevcut. Eski yatağını getirenlere yerine yeni ürünlerimizi veriyoruz. Şuanda bu kampanyamız devam diyor. İDAŞ’ın ayrıca kendi özel kampanyaları da mevcut. Yüzde 50 indirimli kampanyaları var. Biz de açılışa özel liste fiyat üzerinden ekstra yüzde 10 indirim yapıyorum. Kastamonu rahat, kaliteli ve verimli bir uyku için İDAŞ Mağazası’na bekliyoruz” dedi. (Bu bir Reklamdır/ Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER