‘Huzur Towers’ İstanbul’da görücüye çıktı

HUZUROĞLU İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emin Huzuroğlu, KAS-DER Genel Başkanı Remzi Şen’i ziyaret ederek Kastamonu’nun en büyük peyzaj alanlı yaşam kompleksi içerisinde ilk ve tek ikiz kulelerinin yer aldığı Huzur Towers projesini tanıttı

‘Huzur Towers’ İstanbul’da görücüye çıktı

 

‘Huzur Towers’ İstanbul’da görücüye çıktı

HUZUROĞLU İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emin Huzuroğlu, KAS-DER Genel Başkanı Remzi Şen’i ziyaret ederek Kastamonu’nun en büyük peyzaj alanlı yaşam kompleksi içerisinde ilk ve tek ikiz kulelerinin yer aldığı Huzur Towers projesini tanıttı.

Batı Karadeniz’in ve Kastamonu’nun en prestijli ve donanımlı konut projesinin ilki olma özelliğini taşıyan projesiyle Kastamonu’nun gelişimine katkı sağlayarak örnek yaşam konsepti projesi ile ailelerinin ve çocuklarının rahat yaşamını ve sosyal aktiviteleriyle tercih sebebi oluyor.

1977 yılında “Temelden çatıya” sloganıyla çıktığı yolda saygın güvenilir hizmetleriyle tercih edilerek marka olma özeliğiyle 40. yılı aşkın deneyimiyle rüya gibi bir projeyi ilimizle buluşturmanın haklı gurunu yaşadıklarını belirten Emin Huzuroğlu; “Vizyon projemizle özelikle yurt içi ve yurt dışında gurbette yaşayan siz değerli hemşerilerimizin ve ailelerinin tüm hayallerini karşılayacak özelikte olan konut projemizle baba topraklarına göçü tekrar geri çevirecek konut projemizde sizleri tanıştırmak, siz değerli hemşerilerimizi ister komşu, ister yatırım amaçlı olarak aramızda görmeyi arzu ediyoruz” diyerek projenin detayları hakkında bilgi verdi.

KAS-DER Genel Başkanı Remzi Şen ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek tanışmaktan memnun kaldığını belirten Huzuroğlu, genel merkez binasının da hayırlara vesile olması dileyerek yönetim kuruluna görevlerinde başarılar diledi.

KAS-DER Genel Başkanı Remzi Şen ise, ziyaretle ilgili yaptığı kısa değerlendirmede; “Değerli hemşerimiz Emin Huzuroğlu beyin ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kastamonu bizim ata yurdumuz, kim ne proje ile memleketimin gelişimine katkı vermek amacıyla taş üstüne taş koydu ise bu zamana kadar herkesin her daim yanında olduk, olmaya da devam ederiz. Güzel ve mükemmel bir proje, Kastamonu’ya inşaat sektöründe sınıf atlatacak örnek bir proje” dedi.

Huzuroğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emin Huzuroglu’nun KAS-DER Genel Başkanı Remzi Şen’i ziyaretinde Genel Başkan Yardımcıları Rahmi Sezer, Kubilay Salih Vatandaş, Ekrem Uygun ve Nihat Sezer de hazır bulundu.   

HUZUR TOWERS PROJESİ…

Huzur Towers projesi, Batı Karadeniz’in ve Kastamonu’nun en prestijli ve donanımlı konut projesi olan Huzuroğlu güvencesi ve kalitesiyle yükseliyor. Huzur Towers, Kastamonululara bir ev, bir şehir ve bir yatırım vaat ediyor. Yaşam tarzına yatırım yapmak isteyenler için, modern hayatın gerekliliklerini karşılayacak kusursuz, konfor anlayışıyla tasarlanmış Kastamonu’nun simgesi olacak bir yaşam merkezi, Huzuroğlu kalite ve güvencesiyle şehrin merkezinde 20 dönüm peyzaj alanı içerisinde 25 katlı 2 kule ile 304 adet konut 29 adet iş yeri ve eşsiz manzarasıyla alıcılarını ayrıcalıklı bir hayat bekliyor. Projede; özel tasarımlı peyzaj yürüyüş yolları, bisiklet yolu, çocuk oyun ve etkinlik alanı, çok amaçlı spor kompleksi, süs havuzları, yüzme havuzları, aqua parklı çocuk havuzu, kafe ve sosyal tesis, kamelya, fitnes alanı, yetişkin spor parkı, her daireye özel oto kapalı park, market, restoran, mağaza açık hava alışveriş merkezi, etkinlik meydanı, hamam, sauna, spa merkezleri 7/24 güvenlik hizmeti sunulacak. (Akın Medya / Abdülkadir Akın) Bu bir reklamdır.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2021, 11:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER