Horma Kanyonu Tesisleri kiraya verilecek

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre, Pınarbaşı Belediye Başkanlığına ait ve Horma Kanyonu C tipi Mesire alanında bulunan Turizm Kompleksinin 10 adet dükkan, 1 adet restoran, 1 adet seyir kulesi ve cafe , 1 adet saklı bahçe, kiralanacak alan içerisinde bulunan (1 adet dükkan ve otopark alanı ihale kapsamı dışında) açık artırma usulü ile kiraya verilecek

Horma Kanyonu Tesisleri kiraya verilecek

 

Horma Kanyonu Tesisleri kiraya verilecek

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre, Pınarbaşı Belediye Başkanlığına ait ve Horma Kanyonu C tipi Mesire alanında bulunan Turizm Kompleksinin 10 adet dükkan, 1 adet restoran, 1 adet seyir kulesi ve cafe , 1 adet saklı bahçe, kiralanacak alan içerisinde bulunan (1 adet dükkan ve otopark alanı ihale kapsamı dışında) açık artırma usulü ile kiraya verilecek.

İhale ile ilgili idari ve teknik şartnameler mesai saatleri içerisinde Pınarbaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünden 250,00 TL karşılığında temin edilebilecek. Ayrıca şartname ve ihale ile ilgili belgeler başvuru sahibine verilmemek üzere bedelsiz Fen İşleri Müdürlüğünde görülebilecek. (Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2021, 10:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER