HEYECAN BAŞLADI

S.S. Kastamonu Pancar Ekicileri Kooperatifi (PANCAR-KOP) 57’nci ve 58’inci Olağan Genel Kurulu dün Gazi Stadı’nda gerçekleştirildi

S.S. Kastamonu Pancar Ekicileri Kooperatifi (PANCAR-KOP) 57’nci ve 58’inci Olağan Genel Kurulu dün Gazi Stadı’nda gerçekleştirildi. Mevcut PANCAR-KOP Başkanı Burhan Tuzsuz ile Hayri Dev’in yarıştığı genel kurulda oy sayımı geç saatlere kadar sürdü.

37 binden fazla ortağı ile Türkiye’nin en büyük kooperatiflerinden biri olan PANCAR-KOP’un 57’nci ve 58’inci Olağan Genel Kurulları yoğun güvenlik önlemleri altında gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından genel kurula geçildi. Mevcut kooperatif başkanı Burhan Tuzsuz kısa bir konuşma yaparak genel kurulun açılışını gerçekleştirdi. Salgın şartlarından dolayı tedbirlerinde alındığı genel kurulda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı. Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından oy kullanıma geçildi.

Yoğun güvenlik önlemleri ve salgın tedbirlerine uygun bir şekilde gerçekleştirilen alanda delegeler oy kullanma kabinlerinde oylarını kullandı. Akşam saatlerine kadar süren oy kullanma işlemenin ardından oy sayımına geçildi. Oy sayımı dün gece geç saatlere kadar devam etti. (Hüseyin Hüsnü Aykaç)

(SEÇİM SONUÇLARI YARINKİ SAYIMIZDA YER ALACAK)

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2021, 10:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER