'Herkesin gözünün üzerinde olduğu bir kurumuz'

İl Özel idaresinde 2020/2021 dönemi Hizmet içi eğitim programı gerçekleştirildi. Genel Sekreter İbrahim Çenet, programda; çalışanlara yönelik uyarı ve bilgilendirmelerde bulundu

'Herkesin gözünün üzerinde olduğu bir kurumuz'

 

HİZMET İÇİ EĞİTİMLERE KATILAN ÇENET:

 

'Herkesin gözünün üzerinde olduğu bir kurumuz'

İl Özel idaresinde 2020/2021 dönemi Hizmet içi eğitim programı gerçekleştirildi. Genel Sekreter İbrahim Çenet, programda; çalışanlara yönelik uyarı ve bilgilendirmelerde bulundu.

''ÖZEL İDARE, İLİMİZİN GÖZBEBEĞİ BİR KURULUŞ''

Hem teknik hem de idari konularda bilgilendirme yapılacak olan ve İş Makine Operatörleri, Şoförler ve Atölye personellerinin katıldığı eğitim programının ilk dersini veren Genel Sekreter Çenet; ''Özel İdare ilimizin gözbebeği bir kuruluşudur. Sadece il merkezi ile sınırlı olmayan, ilçelerimizin, köylerimizin ve en ücra yöremizdeki kişinin bizden hizmet talep ettiği en önemli kurumlarımızın başında gelmektedir. Bizim kurumumuz, bir şekilde tüm insanımıza dokunan, hizmetinde bulunan kısaca hayatına giren ve herkesin gözünün üzerinde olduğu bir kurumdur. Bunun bilincinde olarak devletin bize emanet ettiği araç gereç ve tüm değerleri en üst düzeyde korumak kollamak ve kullanmakla mükellefiz'' dedi.

Çenet, şöyle devam etti; ''Kamu aracı kullandığınızı, yapmış olduğunuz hizmet ve işin sonuçlarının iyi ya da kötü yansımalarının tüm kuruma mal edileceğini bilmemiz ona göre davranmamız gerekiyor. Son dönemde çok başarılı bir kar mücadelesi çalışması yaptık. Hizmet içi eğitim çalışması, tüm arkadaşlarımız için çok yararlı olacaktır. Bunun için programa katılan, hazırlayan ve eğitim veren tüm eğitmenlere teşekkür ediyorum'' dedi. (Bülten)

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2021, 10:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER