'Her türlü desteği vereceğiz'

Pınarbaşı Belediye Başkanı Şenol Yaşar, yangın yerine giderek incelemelerde bulundu. Yangın sırasında değerlendirmelerde bulunan Başkan Yaşar, üzüntüsünü dile getirerek; mağdur olan köylülere maddi ve manevi her türlü desteğin verileceğini bildirdi

'Her türlü desteği vereceğiz'

OLAY YERİNE GİDEN BAŞKAN YAŞAR;

'Her türlü desteği vereceğiz'

Pınarbaşı Belediye Başkanı Şenol Yaşar, yangın yerine giderek incelemelerde bulundu.  Yangın sırasında değerlendirmelerde bulunan Başkan Yaşar, üzüntüsünü dile getirerek; mağdur olan köylülere maddi ve manevi her türlü desteğin verileceğini bildirdi.

Belediye Başkanı Şenol Yaşar, yaptığı açıklamada, ''Akşam saatlerinde ilçemize bağlı Demirtaş Köyü Ahmetağası Mahallesi'nde; 2 vatandaşımız hayatını kaybettiği, 3 ev ve 1 arabanın yanarak kullanılamaz hale geldiği yangının büyük üzüntüsü içerisindeyiz. Haberi alır almaz belediye, orman işletme ve ilçe dışından gelen destek ekiplerle birlikte köye giderek yangın söndürme çalışmalarını zaman kaybetmeden başlattık. Şuan yangının kontrol altına alınması için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.  Yangında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı dilerim.  Pınarbaşı Belediyesi olarak yangında mağdur olan köylülerimizin mağduriyetinin giderilmesi için elimizden gelen tüm maddi ve manevi desteği vereceğimizin bilinmesini isterim. Halkımızın başı sağolsun'' ifadelerine yer verdi.  (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER