banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
11 Aralık 2018 Salı

Hazerbey Öğretmenler Günü’nde doyasıya eğlendi

Öğretmenler günü nedeniyle düzenlenen geleneksel Hazerbey Okulları resepsiyonu, öğretmen ve çalışanları buluşturdu.

27 Kasım 2017 Pazartesi 10:10
Hazerbey Öğretmenler  Günü’nde doyasıya eğlendi
 

Öğretmenler günü nedeniyle düzenlenen geleneksel Hazerbey Okulları resepsiyonu, öğretmen ve çalışanları buluşturdu. 
Resepsiyonun açılışında söz alan Hazerbey Okulları Genel Müdürü Orhan Hazer, büyük, geniş, en önemlisi de birlikteliği uzun yıllara dayalı kenetlenmiş bir aile olduklarını belirterek, şöyle konuştu: “Her biri alanlarının en iyisi olan ahlaklı, sağduyulu, aklı, bilimi, demokrasiyi temel alan siz sevgili çalışma arkadaşlarıma; yine aynı değerlerle eğitim alacak ve  bu değerleri benimsemiş bir nesil yetiştirmek için koyduğunuz katkıdan dolayı teşekkür ediyorum. Sizler gibi öğretmenlerin varlığı, toplum huzuru ve barışının, aydınlık yarınların, bilimsel eğitimin, başarılı ve mutlu bir yaşamın simgesi ve garantisi. Tüm öğretmenlerin günü kutlu olsun."
Yemekle başlayan resepsiyon da çeşitli oyunlarla birlikte hediye çekilişleri yapıldı. Mini var mısın yok musun oyununda Okul Genel Müdürü Orhan Hazer’le kıran kırana pazarlığa giren öğretmenlerden, teklifleri kabul etmeyip kutusunu açanlar ise tam altından sinema biletine kadar çeşitli sürpriz hediyelerle karşılaştı.
Dolu dolu geçen programın sonunda öğretmenler gönüllerince eğlenmenin tadına vararak güzel bir öğretmenler gününü daha geride bıraktılar.
(Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV