Güzel bir uyum ve çalışma ortamı var

Kastamonu idarecileri, “10 Ocak İdareciler Günü” münasebeti ile Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz ve eşi Zehra Karadeniz’in ev sahipliğinde düzenlenen yemek programında bir araya geldi.

Güzel bir uyum ve çalışma ortamı var
banner72


   Kastamonu idarecileri, “10 Ocak İdareciler Günü”  münasebeti ile Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz ve eşi Zehra Karadeniz’in ev sahipliğinde düzenlenen yemek programında bir araya geldi.
Toplantıya, Vali Yaşar Karadeniz ve eşi Zehra Karadeniz’in yanı sıra Belediye Başkanı Tahsin Babaş ve eşi Nebahat Babaş, İdare Mahkemesi Başkanı Hakan Yumuşak, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyit Aydın ve eşi Selma Aydın, Vali Yardımcısı Ünal Kılıçarslan, Vali Yardımcısı Vedat Yılmaz ve eşi, Vali Yardımcısı Vekili ve Taşköprü Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel ve eşi,  Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Metin Özbek ve eşi,  ilçe kaymakamları ve eşleri katıldı.
 Vali Yaşar Karadeniz yaptığı konuşmasında; ”Bugün senede bir gün de olsa bizim hatırlandığımız bir gün. Tabi ki bugünün başka bir önemi de var bugün aynı zamanda da Çalışan Gazeteciler Günü. İki günün bir arada olması da bence ayrı bir anlam ifade ediyor. Bizlere aynı günün bahşediliyor olması özel bir anlam taşıyor diye düşünüyorum. Şunu söyleyim ki Kastamonu’da içinde bulunduğumuz dönemde gerçekten güzel bir uyum ve çalışma ortamı var. Bunun ödüllerinin de Kastamonu adına alınacağına inanıyorum ki bu yıl bizim için hareketli bir yıl olacak. Her şeyden önce Türk Dünyası Kültür Başkenti olduğumuz için bu çerçevede şimdilik 70’den fazla etkinlik belirlenmiş durumda. Belki bunların ilaveler ile sayısı artacak ve bu çalışmalar Kastamonu’ya ve Kastamonu’da idarecilik yapanların hareketli bir yıl geçirmesini vesile olacak diye düşünüyorum. Ben hepinizin idareciler gününü tekrar tebrik ediyorum. 2017 yılında olduğu gibi 2018 yılında da başarılı çalışmalar geçireceğinize inanıyorum.” ifadelerini kullandı.
 Mülki İdare Amirleri adına konuşan Vali Yardımcısı Ünal Kılıçarslan ise, Vali Karadeniz ile eşi Zehra Karadeniz’in, kendilerine ve eşlerine her zaman destek olduğunu belirterek, İdareciler Günü vesilesiyle düzenlenen yemekte bulunmaktan dolayı meslektaşlarıyla birlikte mutluluk duyduklarını söyledi. 
(Haber Merkezi) 
Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2018, 15:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER