banner29
27 Mart 2019 Çarşamba

Güventur Başkanı Faruk İslamoğlu’ndan - Servis uyarısı

Güventur Başkanı Faruk İslamoğlu, okullara öğrenci kayıtlarının başladığını hatırlatarak, velilerden kayıt sırasında okullara servis olup olmadığının sorulmasını istedi.

07 Temmuz 2018 Cumartesi 09:26
 Güventur Başkanı Faruk İslamoğlu’ndan  - Servis uyarısı
 

Güventur Başkanı Faruk İslamoğlu, okullara öğrenci kayıtlarının başladığını hatırlatarak, velilerden kayıt sırasında okullara servis olup olmadığının sorulmasını istedi. 

Faruk İslamoğlu, şu açıklamayı yaptı: “Güventur kooperatifi olarak 17 yıldır Kastamonu’ya servis hizmeti vermekteyiz. Kuruluşumuzdan itibaren sürekli eksiklerimizi gidererek, hizmet kalitemizi daha iyi noktalara getirme mücadelemiz devam etmektedir, devam da edecektir. Geçtiğimiz yıl yıkımı yapılan okulların başka okullarda hizmet vermesi sebebiyle bir takım sorunlar ve ilk aylarda bir kargaşa yaşadık. Çünkü 16 yıllık yerine oturmuş bir sistemi de, güzergahlarda, araçlarda şoförlerde ve rehber personellerde sil baştan bir düzenleme yapmak zorunda kaldık. Lakin kısa bir süre içerisinde bu durumu normale çevirerek yüzümüzün akıyla hizmetimizi tamamladık.

Önümüzdeki eğitim ve öğretim yılı içinde hazırlıklarımıza erken başlayarak öğrencilerimize ve velilerimize sorunsuz bir servis hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Kastamonu şehir merkezinde öğrenci servislerinde 7 anaokulu, 4 özel eğitim okulu 20 ilköğretim, 15 orta öğretim olmak üzere toplam 46 okulda yaklaşık 250 araçla hizmet vermekteyiz. Diğer personel ve resmi kurum servisleri buna dahil değildir. İlköğretim okullarına kayıt dönemi içerisinde olduğumuz için değerli velilerimizden ricamız çocuklarını servis aracı ile okullarına göndereceklerse ev adreslerine servis hizmeti verilip verilemediğini bizlerden yada okullardan öğrenmeleri. Kayıt yapıldıktan sonra servis hizmeti olmadığını öğrendiklerinde sıkıntıya düşmemeleri için bu çok önemli.

Çünkü her noktadan her okula servis hizmeti verebilmek mümkün olmuyor. Bizler devlet desteği ile değil öğrenci ücretleri ile çalışıyoruz. Belirli bir sayıya ulaşmayan öğrenciye, belirli bir güzergaha uygun olmayan adreslere maalesef hizmet verememekteyiz.

Değerli velilerimize servis hizmeti istiyorlarsa ricamızı yineleyerek bizlerle iletişime geçmelerini istirham ediyorum. Gelişen şehir yapısında servis hizmetini eğitimin bir parçası olarak görmek mecburiyetindeyiz. Bu sebeple bizlerle irtibat halinde olarak kayıt yaptırmalarını istirham ediyorum. İrtibat Tel: 0366 212 03 30”
(Haber Merkezi)


    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV