Gurbetteki Kastamonu, KAS-KON iftarında buluştu

İstanbul'da ikamet eden Kastamonulular, Ramazan’a Kastamonu Konfederasyonu (KAS-KON) iftarı ile başladı. İlk oruçların açılması ile KAS-DER Genel Başkanı Remzi Şen ve Üsküdar Belediyesi Başkan Danışmanı Esat Kalay protokol konuşmalarını yaptı.

Gurbetteki Kastamonu, KAS-KON iftarında buluştu
banner72

KAS-KON Genel Başkanı Mehmet Alver yaptığı konuşmada; “Kastamonu camiası Kas-Kon Kastamonu Konfederasyonumuzun iftarında Ramazanın ilk akşamında İstanbul’daki tüm Kastamonu paydaşları ile bir araya geldi. Federasyonlarımız, KAS-DER ve şubelerimiz, ilçe ve köy derneklerimiz, bürokratlarımız, siyasilerimiz, muhtarlarımız, iş insanlarımız, sanatçılarımız hep birlikte bu akşam burada buluştuk. Hepinizi selamlıyorum. 22 Mayıs’ta 'KAS-KON Büyük Kastamonu Buluşması' kahvaltı programımız ve KAS-KON açılışımızda görüşmek dileğiyle. Ayrıca bizlere desteklerinden dolayı Üsküdar Belediyesi Başkan Danışmanı Esat Kalay’a teşekkür ederiz” dedi.

Üsküdar Belediyesi Boğaziçi Merkezinde düzenlenen iftar programına Kas-Kon Başkanı Mehmet Alver, Kas-Der genel Başkanı Remzi Şen, Üsküdar Belediyesi Başkan Danışmanı Esat Kalay, Ataşehir Meclis Başkan Vekili Kudret Arslan, İBB Başkan Danışmanı Mehmet Ali Özkan, Maltepe Meclis Üyesi Erol Tepebaşı, Fatih Meclis Üyesi Mehmet Maranki, CHP Eski İl Başkanı Muhittin Tığlı, Bozkurt Belediyesi Eski Başkanı Bozkurt Ekeş, Devrekâni Belediyesi Eski Başkanı Mümtaz Aliustaoğlu, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, STK temsilcileri, iş insanları ve sanatçılar katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER