Gurbetçiler geliyor!

Dün mesai bitimiyle başlayan 9 günlük Kurban Bayramı tatilini memleketlerinde ve tatil beldelerinde geçirmek isteyen vatandaşlar, sabah saatlerinden itibaren İstanbul Havalimanı’na yoğunluk oluşturdu

Gurbetçiler geliyor!

Dün mesai bitimiyle başlayan 9 günlük Kurban Bayramı tatilini memleketlerinde ve tatil beldelerinde geçirmek isteyen vatandaşlar, sabah saatlerinden itibaren İstanbul Havalimanı’na yoğunluk oluşturdu.  İstanbul'da yaşayan bir çok Kastamonulu da, havayolu ve karayolu başta olmak üzere özel araçlarını da kullanarak bayramlarını memleketlerinde geçirmek için yolculuğa çıktı.

  BAYRAM HAREKETLİLİĞİ İÇİN EK ÖNLEMLER ALINDI

  Bayram münasebetiyle artan yolcu talebini karşılamak için havayolu şirketleri de önlemlerini aldı. Bu kapsamda havayolu şirketleri başta tatil beldeleri olmak üzere yurdun dört bir yanında ve bazı yurtdışı hatlarında olmak üzere bayram süresince yüzlerce ek sefer düzenleyecek.

''KASTAMONU'YA GİDİYORUZ'

  Bayram münasebetiyle memlekete ailecek akraba ziyaretine gittiklerini ifade eden ise Ömer Öztürk, “Kastamonu’ya gideceğiz. Bayram münasebetiyle büyüklerimizi görmek amacıyla ailecek gidiyoruz. İnşallah diğer bayramları da ailelerimizle güzel bir şekilde geçirebiliriz. Allah devletimize milletimize zeval vermesin. Daha güzel günleri bekliyoruz” dedi.(İha)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER