banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
24 Mayıs 2019 Cuma

GÜÇLÜ KASTAMONU GÜÇLÜ TÜRKİYE VURGUSU

AK Parti Kastamonu İl Başkanlığı geçtiğimiz akşam, sivil toplum kuruluşları (STK) ile Elit Balo Salonu’nda iftar programı düzenledi.

24 Mayıs 2018 Perşembe 10:19
 GÜÇLÜ KASTAMONU GÜÇLÜ TÜRKİYE VURGUSU


 AK Parti Kastamonu İl Başkanlığı geçtiğimiz akşam, sivil toplum kuruluşları (STK) ile Elit Balo Salonu’nda iftar programı düzenledi. Yoğun katılım ile gerçekleşen iftar programında konuşan AK Parti Milletvekilleri Hakkı Köylü ve Metin Çelik, 24 Haziran’da sandığa gitmenin görev olduğunu vurguladı. 
İftar programının açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, “İçinde bulunduğumuz mübarek ay hepimize hayırlı uğurlu olsun. Allah bereketinden faydalanmayı hepimize nasip etsin. Bu akşam bulunduğumuz gibi her zaman Kastamonu için birlik beraberlik adına, ileride de birlikte çalışmayı Allah bize nasip etsin. Kastamonu’nun tüm dinamitleriyle beraberiz. Herkesin tek derdi Kastamonu adına bir şeyler yapmak. Güçlü bir Türkiye olmak adına da birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Güçlü Kastamonu ve güçlü Türkiye olacağız” dedi.

BABAŞ: KASTAMONU’DA GÜZEL GELİŞMELER VAR

Belediye Başkanı Tahsin Babaş ise, her akşam Kastamonulularla birlikte iftar açmanın mutluğunu yaşadıklarını ifade etti. Başkan Babaş, “Her akşam hemşerilerimizle buluşup iftar açıyoruz. Bu sene Kastamonu Belediyesi olarak 120 bin iftar gerçekleştireceğiz.  Mahallelerimizde, belediye hizmet binasının yanında ve Kuzeykent’te iftar veriyoruz. Kuzeykent’te yaklaşık 2 bin öğrencimize iftar veriyoruz. Belediye hizmet binamızın yanında ise bin 500 insanımızla iftar ediyoruz. Ramazan ayını vasfına uygun şekilde idrak etmeye gayret ediyoruz. Sokaklara, çadırlara, mekanlara gelen vatandaşlarımız yemek yemek değil birlik, beraberlik ve sohbet etmek için geliyorlar. İhtiyacımız olduğu anda herkes bir anda birleşebiliyor. Geçen akşam Salı Pazarı’ndaki iftarda 7 bin hemşerimiz vardı.

“VİZYON PROJELERDEN BİRİ SİT ALANLARINI KORUMAKTIR”

Kastamonu’da güzel gelişmeler var. Misafirlerimiz Kastamonu’nun güzelliklerinden bahsederken kendi kimliğini koruduğunu hep ifade ediyorlar. Tarihi Kentler Birliği’nin ilk kurucusu beni arayarak Kastamonu’ya hayran kaldıklarını belirtti. Gerçekleşen konuşmada gurur duydum. Kastamonu’da en önemli vizyon projelerden biri sit alanlarını korumaktır” diye konuştu.

ÇELİK: ESKİ TÜRKİYE’DEN ESER BIRAKMADIK

24 Haziran seçimlerinin yaklaştığını belirten AK Parti Milletvekili Metin Çelik, şunları söyledi: “32 gün sonra önümüze sandık geliyor. Artık bir oy değil, milletimiz 2 oy kullanacak. 2 oyu bir zarfa koyacağız. Bir oyda Türkiye’yi yönetecek icra, yürütme yetkisini vereceğimiz cumhurbaşkanımızı seçeceğiz. Diğer oyda ise cumhurbaşkanımızı denetleyecek meclisimizi seçeceğiz. Türkiye’nin son yıllardaki siyasi tarihi kitaplar yazılacak, derin düşünceler barındıracak konuları barındırıyor. AK Parti’nin 16 yıllık icraat döneminde Türkiye eski sıkıntılarını bir kenara attı. Dokunduğumuz, yaşadığımız her alanda eski Türkiye’den eser bırakmadık.”

EN BÜYÜK YATIRIMLARI ALMIŞBİR KASTAMONU VAR 

“Türkiye büyürken önüne engeller çıkarıldı” diyerek konuşmasını sürdüren Çelik, “Darbe girişimleri, değişik darbe girişimleri yapıldı. Ama Türkiye milletimizle birlikte bu engelleri bir bir aşmayı başardı. Kastamonu 50 yıllık, 100 yıllık beklentilerini hayata geçirdi. Kastamonu’da kazanılmış yıllar var. 16 yıl içinde en büyük yatırımları almış bir Kastamonu var. Hedefler bitmez biz bunu yapmakla yetinmiyoruz. Biz daha iyisini yapacağız. Hemşerilerimizin bize verdiği destek ile ilerliyoruz. Kastamonulular fikirlerini söyleyecek biz hayata geçireceğiz, biz beklentilerimizi söyleyeceğiz hemşerilerimiz onları yapmaya çalışacak. Kastamonu bugün Türk Dünyası Kültür Başkenti olmayı hak ettiyse ortada bir gelişme vardır. Kastamonu tarihi kimliği, geçmişi, değerleriyle Türkiye’de eşsiz bir ilimizdir. Kastamonu’yu daha da güzelleştirmenin heyecanı içindeyiz. El birliğiyle Kastamonu’yu daha fazla büyüteceğiz. 24 Haziran’da yetki isteyeceğiz” ifadelerini kullandı. 

KÖYLÜ: BOŞ DURMUYORLAR

AK Parti Milletvekili Hakkı Köylü ise şöyle konuştu: “Türkiye’yi batırmak, ekonomisini çökertmek için müthiş bir mücadele var. O mücadele halen devam ediyor. Bu mücadelenin sonunda işi darbeye kadar götürdüler. Ancak millet darbeye dur dedi. Milletimizle beraber meclis, siyasi partiler, cumhurbaşkanımızla birlikte darbeyi önledik. Ama boş durmuyorlar.  Bir hanımefendi çıktı ve MHP’de kongre yapılmasını istedi. İş mahkemeye intikal etti ve mahkemeler yetkisi olmadığı halde kongre kararı verdi. O zaman adına Paralel Yapı deniyordu, şimdi FETÖ deniyor. FETÖ’cü hakimler kongre yapılması gerekir diye karar verdi.”
Tuğçe Yerdelen

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV