Müzik indir

26 Eylül 2020 Cumartesi

Genç Parti ilimizde teşkilatlanıyor

Genç Parti geçtiğimiz gün Ünal Düğün Salonu’nda Merkez İlçe 1’inci Olağan Kongresi’ni gerçekleştirdi. Nihat Kebapçı’nın Merkez İlçe Başkanı olarak seçildiği kongrede yeni yönetim kurulu da belirlendi. Genç Parti, ilçelerde de teşkilatlanmaya başladı.

22 Ocak 2020 Çarşamba 10:18
Genç Parti ilimizde teşkilatlanıyorGenç Parti geçtiğimiz gün Ünal Düğün Salonu’nda Merkez İlçe 1’inci Olağan Kongresi’ni gerçekleştirdi. Nihat Kebapçı’nın Merkez İlçe Başkanı olarak seçildiği kongrede yeni yönetim kurulu da belirlendi. Genç Parti, ilçelerde de teşkilatlanmaya başladı.

Yapılan kongreyi değerlendiren Merkez İlçe Başkanı Nihat Kebapçı, “Genel Başkanımız Cem Uzan’ın Türkiye’ye gelişinin hukuki süreci başladı. İnşallah en kısa sürede büyük kurultayla birlikte partisinin başına geçecek. İnşallah hizmet yarışında Genç Parti’de oy pusulasındaki yerini alacaktır. Merkez İlçe Başkanlığı bana uygun görüldü. Delegelerin tüm oyunu alarak, listemizle birlikte başkan seçildim. İleri ki günlerde daha güzel şeyler yapacağız. Hizmet yarışında bizde varız. İl Başkanımız Mete Tafracıyla birlikte elimizden ne gelirse yapacağız. Memlekete çakılacak bir çiviye, bir çekiçte biz vuralım istiyoruz. Partimizle birlikte yürüyeceğiz. İlçelerimizde teşkilatlanmamız başladı. Tosya’nın Kongresini yaptık, diğer ilçelerimizde sona yaklaşıldı. Kısa sürede ilçelerimizin kongresini yapacağız. Ardından da İl Kongre’mizi yaparak, hizmete başlayacağız” dedi.

Geçici mazbatayı Genç Parti Çankırı İl Başkanı Murat Uyar’ın elinden aldığını ifade eden Kebapçı,  kongreye katılan Genç Parti Çorum İl Başkanı Kamil Ağdaş ve tüm katılımcılara teşekkürlerini iletti.

Tuğçe Yerdelen

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV