banner38

Müzik indir

banner46

banner47

06 Temmuz 2020 Pazartesi

FEHMİ YILMAZ, YILIN MÜDÜRÜ SEÇİLDİ

Yılın Kredi Kefalet Kredi Kooperatifi Müdürü Fehmi Yılmaz seçildi ve Oscar ödülüne layık görüldü.

29 Kasım 2019 Cuma 10:32
 FEHMİ YILMAZ, YILIN MÜDÜRÜ SEÇİLDİ
 

Yılın Kredi Kefalet Kredi Kooperatifi Müdürü Fehmi Yılmaz seçildi ve Oscar ödülüne layık görüldü.

Türkiye Esnaf Haber Dergisi’nce düzenlenen Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri ‘Yılın en başarılı ve girişimci müdürü kim olmalı?’ anketi sonucunda yılın müdürü olarak seçilen Kastamonu Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Müdürü Fehmi Yılmaz için dün Kooperatif Salonu’nda ödül töreni düzenlendi. Yine Kooperatifte çalışan personele de teşekkür belgeleri verildi. 

ÖNGE: ÜLKE GENELİNDE YAPILAN 259’UNCU TÖREN

Türkiye Esnaf Haber Dergisi ve Türkiye Esnaf Radyo ve Televizyonu Sahibi ve Yönetim Kurulu Üyesi Cevat Önge, “Türkiye Esnaf Haber Dergisi ve Türkiye Esnaf Radyo ve Televizyonu olarak 17 yıldır Türkiye Esnaf Oscarları ülke genelinde tertip ediyoruz. Buraya benim üçüncü gelişim oluyor. Ülke genelinde yapılan 259’ncu tören bu oluyor. Bu törenin oylamaları 17 bin 800 civarında, Türkiye genelindeki esnaf ve sanatkâr abonelerimiz bu oylamayı gerçekleştiriyorlar. Biz öneriyoruz, bize öneriliyor, aday gösteriliyor, bizde bu adayları üyelerimize sunuyoruz. Konumuna göre yılın Esnaf Oscar’ına layık görülüyor. Bizim de bir tane oyumuz var, bizde onu veriyoruz ve biz bu arada bir köprüyüz” dedi.

ERGİN: İLK 16’NIN İÇERESİNDEYİZ

Kastamonu Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ve Kastamonu Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı Dursun Ergin de törende yaptığı konuşmada, “Kastamonu Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olarak Müdürümüz Fehmi Yılmaz Türkiye genelinde birinci seçilerek Oscar ödülüne layık görüldü. Fehmi Yılmaz ve onun altında çalışan 10 tane iki avukatla beraber personelimiz hepsi de mevcut kooperatifin başarısı için canla başla çalışan mesai mevhumu tanımayan arkadaşlarımız ve dolayısıyla bu başarının, başarılı personelin arkasında duran başarılı bir yönetim kuruluyla mevcut esnaf kefalet kooperatifimiz bulunduğu duruma geldi. Türkiye’deki 900 küsur kooperatifin içerisinden Kastamonu Merkez Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olarak ilk 16’nın içeresindeyiz. Ben bir kez daha hem yönetim kuruluma hem de müdürümüze tekrar teşekkür ediyorum, bu başarılarının da devamını diliyorum” dedi.

Fehmi Yılmaz, Nurten Merdin, Jale Aral, Necati İsmailoğlu, Berna Baş, Simla Durgut, Şükran Kenet, Süha Baltacı, Mehmet Ayrancı, Aysel Sulamacı’ya teşekkür belgelerini Dursun Ergin, Fehmi Yılmaz’a Oscar ödülünü yine Dursun Ergin ve Cevat Önge ve Fehmi Yılmaz için hazırlanan özel resimli çerçeveyi de Kooperatifin Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kalyoncuoğlu verdi. (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV