Fatih Çıtlak, Kastamonulularla buluştu

Kastamonu Üniversitesi (KÜ) tarafından düzenlenen Araştırmacı-Yazar Mehmet Fatih Çıtlak’ın konuşmacı olarak katıldığı “İnsan ve İrfan” konulu konferans, Bilgehan Bilgili Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Fatih Çıtlak, Kastamonulularla buluştu
banner72

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda insan ve irfan kavramları üstüne konuşmalarını gerçekleştiren Mehmet Fatih Çıtlak, Peygamberimiz Hz. Muhammed (sav) ve İslam tarihinden örnekler vererek, irfan sahibi kâmil insan olma sürecinden bahsetti.

Öğrenciler ve katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği programın sonunda konuşan KÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal; “Bu akşam bizlere insan olmanın esasına dair her birimizin hatırında kalacak değerli bir sohbet gerçekleştiren, yaratılmışların en şereflisi olan bizlere dair hatırlatmalarda bulunan hocamıza hem şahsım adına hem de burayı dolduran öğrencilerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmanın ardından Rektör, M. Fatih Çıtlak’a hediye takdiminde bulundu. Programın ardından M. Fatih Çıtlak, kitaplarını imzaladı ve okurları ile sohbet etti. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER