Evi yanan aileye 'DEVA' oldular

DEMOKRASİ ve Atılım Partisi (DEVA) Kastamonu İl Teşkilatı, geçtiğimiz aylarda çıkan yangın sonucunda evleri ve eşyaları yanan aileye, eşya ve konteynır ev yardımı yaptı

Evi yanan aileye 'DEVA' oldularDEVA Partisi İl Teşkilatı, geçtiğimiz aylarda çıkan yangında evini ve tüm eşyalarını kaybeden aileye ulaşarak toplanan yardımları teslim etti ve incelemelerde bulundu. Taşköprü ilçesine bağlı Dereköy Kızılcaelma Mahallesi’nde yaşayan ailenin iki katlı ahşap evinde elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangın sonucu ev ve eşyaların da olan aileye DEVA Partililer yardım kampanyası başlattı. DEVA Partisi İl Başkan Yardımcısı Mustafa Günaydı öncülüğünde, Merkez İlçe Başkanı Vedat Musaoğlu, Barış Can Kara, Mehmet Kulaoğlu, Mustafa Zengin ve Mert Yağız Yılmaz’ın bulunduğu heyet, yanan evin bulunduğu mahalleye giderek yardımları teslim etti. Aileye konteynır ev, giyim, gıda ve eşya yardımı sağlandı.

“HER ZAMAN İHTİYACI OLANIN YANINDAYIZ”

Yangınzede ailenin sıkıntılarını dinleyen Deva Partisi İl Başkan Yardımcısı Mustafa Günaydı; “Yaşanan üzücü olayı haber aldığımız andan itibaren harekete geçtik, gerekli yardımları elimizden geldiğince yaptık, yapıyoruz. Böyle üzücü olaylar karşısında her zaman olduğu gibi birlik beraberlikle düşenin yanında olmamız gerekiyor. Böylesine üzücü olaylar herkesin başına gelebilir. Biz DEVA Partisi olarak her zaman ihtiyacı olanın yanındayız, bizim kültürümüzde komşusu açken kendisi tok yatmak yok. Herkesin başına gelebilecek bu üzücü hadisede tek tesellimiz can kaybının yaşanmamış olması. Malın telafisi var. Her şey yerine konulabilir, canlarınız sağ olsun” ifadelerini kullandı. (Bülten)


Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2021, 10:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER