Eski Muhtar, Düzce'de hayatını kaybetti

Cuma günü Düzce'de silahlı kavgada yaralanan Kastamonu Taşköprü'ye bağlı Yavuç Köyü nüfusuna kayıtlı İzzet Dev, hastanede hayatını kaybetti

Eski Muhtar, Düzce'de hayatını kaybetti

 

Eski Muhtar, Düzce'de hayatını kaybetti

Cuma günü  Düzce'de silahlı kavgada yaralanan Kastamonu Taşköprü'ye bağlı Yavuç Köyü nüfusuna kayıtlı İzzet Dev,  hastanede hayatını kaybetti. Olayın ardından Emniyet güçleri tarafından başlatılan soruşturma kapsamında 11 kişi gözaltına alındı.

Geniş çaplı olarak başlatılan soruşturma kapsamında olay yerinden kaçan şahıslar üzerinde polis ekipleri operasyonlar düzenledi. Düzenlenen operasyonlarda İ.T., A.T., C.K., M.K., K.Ç., R.Z., M.Ö., S.B., A.Ç., N.T. ve M.E. gözaltına alınarak Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne getirilerek sorgulanmaya başladı.

Ayrıca olayla ilgili olarak 3 kişinin daha arandığı, şahısların sorgulanmalarının ardından Kasten adam öldürme ve kasten adam yaralama suçlarından hakim karşısına çıkarılacakları öğrenildi.

EN GENÇ MUHTAR OLMUŞTU

2004 yılında askerden geldikten sonra Yavuç Köyü'nde Türkiye’nin en genç muhtarı olarak göreve seçilen ve yaklaşık 9 yıl muhtarlık yapan İzzet Dev, 2013 yılında bu görevinden istifa etmişti. (Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2021, 10:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER