ESERLERiMiZ DEVAM EDECEK

Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, İsmailbey Mahallesi’nde gerçekleştirilen çalışmaları bizzat yerinde inceledi. Yıllardır çıkmaz sokak olarak bilinen Urgancı Sokak, Sirkeci Sokak ve Mağara Sokak’ta incelemelerde bulunan Başkan Babaş, bu yolların bir birine bağlanacağını açıkladı.

ESERLERiMiZ DEVAM EDECEK
banner72


      Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, İsmailbey Mahallesi’nde gerçekleştirilen çalışmaları bizzat yerinde inceledi. Yıllardır çıkmaz sokak olarak bilinen Urgancı Sokak, Sirkeci Sokak ve Mağara Sokak’ta incelemelerde bulunan Başkan Babaş,  bu yolların bir birine bağlanacağını açıkladı.
“GELECEĞİMİZİN TEMİNATI 
GENÇLERİMİZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Aynı mahallede gençler için yapılan semt sahalarını da inceleyen Başkan Babaş, “Geleceğimizin teminatı gençlerimiz için çalışıyoruz. İsmailbey Mahallesi Sentetik Yüzeyli Futbol Sahası, Kuzeykent Mahallesi Semt Sahası, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Semt Sahası, ŞahinTepesi Semt Sahası, Saraçlar Mahallesi Semt Sahası, Doğakent Semt Sahası ve Huzurkent Semt Sahalarımızı tamamlayarak istikbalimizin yegane bekçileri olan gençlerimize armağan etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Aziz hemşehrilerimizden aldığımız güçle mahallerimize her alanda yaptığımız ve gençlerimize emanet edeceğimiz eserlerimiz devam edecektir. Bizlerin gücüne güç katan hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum” dedi.
ÇIKMAZ SOKMAKTA YOL ÇALIŞMASI

İsmailbey Mahallesi’nde gerçekleştirilen yol çalışmalarını da inceleyen Başkan Babaş, “İsmailbey Mahallesi’nde gerçekleştirdiğimiz yol açma çalışmalarımız devam ediyor. Ekiplerimizin mesai mefhumu gözetmeksizin devam eden çalışmaları sonucunda yıllardır çıkmaz sokak olarak bilinen Urgancı Sokağı; Sirkeci Sokak ve Mağara Sokak ile bir birine bağlıyoruz. Çalışmalarımız en kısa zamanda tamamlanacak ve arzu edilen yol ağını oluşturacağız” dedi. 
(Haber Merkezi)
Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2018, 10:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER